Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

РІЗДВЯНИЙ ФЛЕШМОБ: колядки співали на автовокзалі, у супермаркеті, трамваї, просто неба у Луцьку, Ніжині, Алчевську, Миколаєві (ВІДЕО)

Версия для печатиВерсия для печати
17 січня 2014 | Діти, молодь

Ділитися різдвяною радістю з ближніми співом колядок є давньою благочестивою традицією українського народу.

ЛУЦЬК

З недавнього часу, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта православна молодь єпархії започаткувала практику проводити різдвяні флешмоби, тобто несподівано починати колядувати у різноманітних громадських місцях, даруючи різдвяну радість у момент, коли цього ніхто не очікує.

Саме такий флешмоб відбувся, у неділю, 12 січня, на луцькому автовокзалі № 1.

Вихованці Волинської духовної семінарії та учасники луцького Православного юнацького клубу «Лови момент» разом із в.о. голови Молодіжного відділу єпархії ієромонахом Іллею Вишневським, прийшовши до приміщення автовокзалу «розсіялись» по залу, ніби не збираючись нічого робити особливого. Раптом – у залі залунав перший куплет відомої української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю». Піснеспів завершили вже всі учасники дійства, разом вони заспівали і колядку «Нова радість стала».

Присутні на вокзалі були дійсно «приємно вражені» – хтось підспівував, а хто «від щирого серця» намагався дати колядникам грошові купюри, які молоді люди брати відмовлялись.

Як це було – дивіться самі:

Прес-служба Волинської єпархії

***

НІЖИН

Один клієнт супермаркету з великою корзиною вибирав собі купити щось поїсти. Раптом, його щось пробрало і він на все горло заспівав, та так, що решта покупців просто зупинилася. «Добрий вечір тобі, пане господарю!» — зазвучав смачний баритон у супермаркеті.

Через кілька секунд до дивного хлопця приєдналися ще пару десятків покупців. І вже знайома з дитинства щедрівка лунала на різні голоси.

Вони щедрівку доспівали і наче й нікого й не було. Поки глядачі і слухачі позбігалися і почали аплодувати, колядників й слід прохолов.

Зі святами, ніжинці!

sinod-molodost.in.ua

***

АЛЧЕВСЬК

Різдвяний флешмоб в Алчевську розпочався 7 січня і протягом трьох днів лунав не тільки у центральних частинах міста, але і на його околицях.

Алчевська молодіжка пропонує і вашій увазі вечірні колядки (район ялинки ДК «Хімік», у старому районі Алчевська).

Зі святом! Христос народився – славимо Його!

sinod-molodost.in.ua

***

МИКОЛАЇВ

14 січня духовенство, хористи храмів Святого Духа (мкрн Старий Водопій і мкрн Жовтневий) та православна молодь разом із головою єпархіального відділу у справах молоді протоієреєм Богданом Чорненьким та головою інформаційно-просвітницького відділу протоієреєм Віктором Обезюком прославили Різдво Христове.

Цього року піснеспіви лунали у ресторанах швидкого обслуговування «McDonald's»  і «Челентано» на Радянській, у ТЦ «CityCenter» і трамваї.

Ресторан швидкого обслуговування «McDonald's»:

Ресторан швидкого обслуговування «Челентано»:

ТЦ «CityCenter»:

Миколаївська єпархія

НИФОНТ (Солодуха), митрополит Волинський і Луцький
Волинська єпархія
Луганська єпархія
Миколаївська єпархія
Ніжинська єпархія
ієромонах Ілля (Вишневський)
Різдвяний флешмоб
православна молодь
Волинська духовна семінарія
колядки
різдвяні колядки

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
5937

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар