Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Різдвяна історія з Тіною Кароль» — прем’єра музичного фільму відбудеться у Святвечір, 6 січня (відео)

Версия для печатиВерсия для печати
18 грудня 2015 | Події | Архів

«Різдвяна історія з Тіною Кароль» - унікальний кінопроект, що розповість про багатовікові традиції і духовні цінності. У ньому забуті автентичні українські колядки та щедрівки набудуть сучасного звучання в незвичайних постановках та приголомшливих історичних декораціях.

За сюжетом казки, Тіна Кароль виступає в ролі матері, берегині українських традицій, яка напередодні Різдва розповідає своєму сину історію про вічні цінності, про боротьбу добра і зла, світла і пітьми. Роль сина зіграє 7-річний хлопчик з великим серцем, переможець «Маленьких гігантів» Євген Лебедин.
Герої переносяться в казковий світ Різдва, поза часом і простором, де з'єдналися минуле і сьогодення, де любов - вічна, чудеса - реальні, а добро незмінно перемагає зло, що ніколи не спить.

«Це казкова історія про те, що темрява завжди десь поруч, але вибір істинного шляху залежить від кожного з нас, головне - відкрити свою душу назустріч світлу і зберігати в серці віру. Адже перемога добра в душі навіть однієї людини здатна змінити цілий світ», - каже Тіна Кароль.

Казкові розповіді будуть плавно перетікати в музичні номери – стародавні українські колядки та щедрівки вперше прозвучать у сучасних аранжуваннях, не втративши своєї автентичності у виконанні Тіни Кароль. У кожну пісню команда проекту вдихне нове життя за допомогою унікальних постановок та спецефектів.

Знаковою мелодією казки стане композиція «Щедрик» у новому несподіваному звучанні, яку співачка виконає спільно з всесвітньо відомим дитячим хором.

Атмосферу казкового Різдва у фільмі буде передано за допомогою складних декорацій і унікальних костюмів, які створені для фільму кращими українськими дизайнерами.

Особливістю цього музичного фільму стало те, що зйомки проходили на території Національного заповідника «Софія Київська». Варто зазначити, що це перші масштабні кінозйомки на території святині за роки незалежності України.

Над виробництвом різдвяного фільму працювала команда «1 + 1 Продакшн».

В ефірі телеканалу «1 + 1» музичний фільм можна буде побачити на Святвечір – 6 січня 2016 року.

Тина Кароль
1+1

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
5358

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар