Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

РІВНЕНСЬКА ТРАГЕДІЯ. 60 тисяч гривень зібрали молодіжні священики родині прот.Василія Романюка, що втратила у вогні двох діток

Версия для печатиВерсия для печати

Декілька київських парафій — Троїцького Іонинського монастиря, Преображенського скиту в с.Нещерів, храму в ім’я святителя Петра Могили та Успенського храму в с.Коцюбинське — за різдвяні свята зібрали 60 тисяч гривень для родини протоієрея Василія Романюка. 4 січня у селі Шпанів на Рівненщині згорів житловий будинок, в якому мешкала родина, у вогні загинуло двоє маленьких дітей, ще двом вдалося врятуватися.

Протоієрей Василій Романюк очолює відділ по роботі з молоддю Рівненської єпархії, постійно бере участь у традиційних конференціях молодіжних священиків у Балаклаві, що проводяться Синодальним молодіжним відділом. Тож, дізнавшись про біду, яка спіткала собрата, співробітники Синодального відділу у священному сані оголосили про збір коштів для о.Василія поміж своїх парафіян.

За декілька днів — протягом різдвяних свят — було зібрано 60 тисяч гривень. Цими днями кошти було передано о.Василію.

Відвідав родину Романюків на Рівненщині протоієрей Миколай Могильний. Він розповів, що отець Василій та матінка Ольга щодня отримують величезну допомогу від багатьох небайдужих до їхнього горя — одяг, іграшки, продукти. І щодня вони вдвох сідають в авто і з того, що отримали від людей, розвозять нужденним: в дитячі будинки, лікарні, малозабезпеченим.

Також отець Василій щодня служить Божественну літургію, за якою поминає своїх загиблих доньок Софію та Вероніку.

***

Сім’ї священика можна допомогти: РЕКВІЗИТИ для допомоги родині протоієрея Василія Романюка — 4 січня у пожежі згорів будинок, загинуло двоє діток (+фото)

 

Читайте також:

Троїцький Іонинський чоловічий монастир (Київська єпархія)
Синодальний відділ у справах молоді
Протоиерей Василий Романюк
погибли дети
пожар
сгорел дом священника в Ровно

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3099

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар