Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

РІВНЕ. Лише дві парафії УПЦ — на весь Демидівський район. Громада перебуває в скруті й просить про допомогу!

Версия для печатиВерсия для печати
29 серпня 2014 | Потрібна допомога

Лише дві парафії Української Православної Церкви діють у Демидівському районі Рівненської єпархії. Одна з них – Іоанно-Богословська в смт Демидівка, життя якої вже 20 років проходить у складних умовах. Зараз громада намагається підготуватися до складної зими і провести до храму опалення.

Настоятель церкви протоієрей Василій Іванейко від імені парафіян звернувся до редакції порталу «Православіє в Україні» з проханням розповісти про їхню скруту. Можливо, знайдуться небайдужі люди, які зможуть надати допомогу.

Іоанно-Богословська парафія смт Демидівка (Рівненська єпархія)

– Після захоплення місцевого храму в 1994 році представниками УПЦ КП релігійне життя громади зазнало і зазнає чимало труднощів, – розповідає отець Василій Іванейко. – Основною проблемою стало будівництво нового храму. З Божою допомогою вдалося збудувати будівлю та започаткувати в ній проведення богослужінь.

За словами священика, залишилися невиконаними ще багато внутрішніх та зовнішніх робіт, будівництво дзвіниці. Але пріоритетною метою на найближчий час є проведення до храму опалення.

Скрутне фінансове становище не дає можливості розпочати роботу, адже необхідно 80000 (вісімдесят тисяч) гривень, а це непідйомна сума для такої маленької громади.

Релігійна громада Іоанно-Богословського храму смт Демидівка звертається до всіх православних християн з проханням про допомогу у проведенні опалення!

Свято-Іоанно-Богословський храм смт. Демидівка, Рівненської обл.

Як розповів настоятель, парафіяни всіма силами намагаються допомагати людям. Наприклад, на благодійному Різдвяному концерті для дітей-інвалідів Демидівського району було зібрано та вручено по 1300 грн. сім’ям, котрі доглядають дітей з діагнозом ДЦП. Також парафія постійно організує свята для дітей, збирає кошти для допомоги українській армії та біженцям зі Сходу.

– Наша парафія намагається всіма способами нести свою соціальну місію, і, звичайно, у нас поки що невеликі досягнення, – говорить о. Василій. – Але ми щиро сподіваємось, що за допомогою небайдужих людей нам вдасться завершити всю заплановану роботу та продовжити реалізацію соціальних проектів. Адже Господь казав: «Що зробите одному з малих цих – те зробите Мені». У нас дуже маленька община, і вона не має можливості своїм коштом покрити великі потреби будівництва.

Тел: 096 782 79 24; 099 605 14 61 — протоієрей Василій Іванейко. Свято-Іоанно-Богословський храм смт. Демидівка, Рівненської обл.

Реквізити рахунку, відкритого на храм:

РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
Р/Р 26001054715657
МФО 333391
КОД 22586236
ПАТ КБ ПРИВАТБАНК

Номер карти в Приватбанку: 5211 5373 2888 1391 Іванейко Василь Андрійович.

Рівненська єпархія
Протоієрей Василій Іванейко
монастирі та храми України

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3941

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар