Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Риштовання Церкви»: великий фоторепортаж з публічної лекції о.Кирила (Говоруна) у ВПУ

Версия для печатиВерсия для печати
21 серпня 2018 | Репортаж

20 серпня у Відкритому православному університеті відбулася публічна лекція архімандрита Кирила (Говоруна) «Після Томосу». На ній було представлено український переклад другої частини трилогії, присвяченої темі еклезіології, — «Риштовання Церкви: вбік постструктуральної еклезіології» («Scaffolds of the Church: Towards Poststructural Ecclesiology»).

Нагадуємо, переклад з англійської на українську здійснює видавництво «Дух і Літера». Першу частину дослідження автор презентував у січні цього року у рамках ВПУ.

Презентовано «Мета-еклезіологію» о.Кирила (Говоруна) — перше дослідження самосвідомості Церкви

Публічна лекція всесвітньовідомого православного богослова та препрезентація його книги «Риштовання Церкви» відбулися в рамках відкриття постійнодіючого круглого столу «Якою бути Православній Церкві України: місце в суспільстві», який організовує Відкритий православний університет.

Прот. Георгій Коваленко:

«Ми у Відкритому православному університеті вирішили розпочати ініціативу — постійнодіючий круглий стіл, живу, реальну дискусію про те, якою бути Православній Церкві України, яке її місце в суспільстві, як вона себе бачить, як себе ідентифікує, як буде розвиватись. Це визначити неможливо без академічних дискусій, видань, досліджень людей, які присвячують великий час свого життя тому, що вивчають ту чи іншу тему.

Кілька років тому о. Кирил написав англійською мовою книжку («Scaffolds of the Church», «Риштовання Церкви» — ред.), переклад якої вже завершено на сьогодні.

Виявляється, що ця книжка, написана кілька років тому, є дуже актуальною нам для розуміння того, в якому процесі ми знаходимося, що нам потрібно робити з тією церквою, яка обнесена риштованням».

Пропонуємо вашій увазі великий фоторепортаж з події Максима Сидоренка:

Протоиерей Георгий Коваленко
Архимандрит Кирилл (Говорун)
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості
Риштовання Церкви
Єдина помісна православна церква в Україні
Томос

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2018

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар