Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

РЕПОРТАЖ. Як почаївські студенти співали в Польщі

Версия для печатиВерсия для печати

З 18 по 23 вересня на запрошення Польської Православної Церкви хор Почаївської семінарії взяв участь у святковому концерті церковної музики в Білостоці (Польща).

19 вересня в м. Бельськ-Подляскі хор зустрів організатор поїздки протодиякон Василій Дубець. Увечері на сцені будинку культури семінаристи під керівництвом регента протодиякона Олександра Пушкарьова виступили з першим концертом. Їхній репертуар включав церковні та народні пісні.

Настоятель монастиря архімандрит Андрій (Борковські) провів хористам екскурсію по м. Білосток, яку організував студент 1-го курсу Варшавської духовної академії Павел Карчевський. Під час екскурсії вихованці семінарії відвідали декілька православних храмів — храм в ім’я св. вмч. Пантелеймона, храм Іоанна Предтечі та ін.

Наступного дня на запрошення голови братства Кирила та Мефодія в м. Гайновка Єви Ригорович, хористи відспівали Літургію в Троїцькому соборі.

21 вересня у м. Білосток були привезені мощі св. мл. Гавриїла. Очолив Богослужіння Блаженніший Савва, митрополит Варшавський і всієї Польщі, якому співслужили архієреї та священнослужителі Польської Православної Церкви.

22 вересня відбувся концерт православної музики у Свято-Духовському храмі м. Білосток. У ньому взяли участь багато хорів єпархії, а на завершення виступив хор Почаївської семінарії.

Наступного дня почаївські семінаристи вирушили додому. Вони були приємно вражені теплим прийомом організаторів поїздки, рівнем культури православних віруючих Польщі, архітектурою, розписом храмів, роботою православних організацій з молоддю, а також активною участю цієї ж молоді у житті парафій.

За матеріалами сайту Почаївської духовної семінарії

Успенська Почаївська Лавра, ставропігійний чоловічий монастир
Протодиякон Олександр Пушкарьов
Митрополит Варшавський і всієї Польщі Савва
хор Почаївської духовної семінарії

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6852

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар