Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Редакція ПвУ підтримала галерею Соборну і провела тренінг з журналістики (+ВІДЕО)

Версия для печатиВерсия для печати
10 березня 2015 | Освіта

У підлітковому віці перед людиною постають важливі питання щодо обрання шляху свого життя ― майбутньої професії. Саме допомогти підліткам у виборі улюбленої професії і покликана спеціальна авторська тренінгова програма «У світі професій», організована Православним центром розвитку сім’ї «Сім’я в радість» при галереї "Соборна УПЦ". Завдяки курсу діти мають змогу навчатися у провідних професіоналів своєї справи.

Минулої суботи у галереї «Соборна» відбувся черговий тренінг. Цього разу учасники програми отримали змогу глибше ознайомитися з такими професіями, як журналіст та IT-спеціаліст.

З основами журналістики дітей ознайомила Юлія Комінко — член Національної спілки журналістів України, головний редактор медіа-порталу «Православіє в Україні» .

«В общем-то как-то так это и было)). Наш тренинг в галерее Соборной ― Дашенька Daria Krivosheya здоровски передала нашу творческую и радостную атмосферу встречи, — такий запис-враження залишила Ю.Комінко на своїй сторінці в фейсбуці.

Ну и, пользуясь случаем, поблагодарю шикарных тружеников галереи Соборная ― Ksenia Zozulya, Иванна Братусь и их коллег и помощников ― за их гигантский труд, на который они тратят и все свои выходные».

 

Заняття видалося цікавим та насиченим ― підлітки дізналися про особливості журналістської роботи, про три основні жанри журналістики, потренувалися брати інтерв’ю та навіть навчилися користуватися справжнім радійним диктофоном.

З професією IT-технолога хлопців та дівчат ознайомив кандидат технічних наук, програміст, розробник багатьох IT-проектів Володимир Фіранський.

Учасники тренінгу отримали ази знань у сфері інформаційних технологій, визначилися з напрямком галузі, який їх найбільше цікавить, та спланували для себе подальший вивчення цієї сфери.

Крім корисного професійного досвіду, обидва заняття принесли дітям натхнення в освоєнні фаху, нові знайомства, радість спілкування та багато позитивних емоцій.

За матеріалами сайту Галереї «Соборна»

Юлия Коминко
Володимир Фіранський
галерея «Соборная» УПЦ

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3359

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар