Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

РАДІО. Що з життя вірян потрапило у приціл ЗМІ? Чим здатна приємно вразити сучасна Європа? Що означає Благовіщення? – усі новини Церкви за тиждень on-line

Версия для печатиВерсия для печати
08 квітня 2014 | Просвіта, ЗМІ

Минулої суботи, 5 квітня, вийшов черговий випуск радіопрограми «Православіє в Україні». Пропонуємо читачам on-line версію випуску на нашому порталі.

Тиждень, що минув, пройшов під знаком молитви: ми молилися за мир в Україні, поминали загиблих під час найкривавіших лютневих подій у Києві. Заупокійна молитва лунала не тільки в Україні, пом’янули загиблих і у Святій Землі.

До молитов на багатьох парафіях долучилися справи: вже на Волині надається духовна та матеріальна підтримка родинам чотирьох волинян, які загинули в Києві, а також взяли під опіку 10 сімей поранених.

Що з життя вірян потрапило у приціл ЗМІ за останні дні? Чим здатна приємно вразити сучасна Європа православного єпископа з України? Що означає Благовіщення, яке православні святкують 7 квітня? – про це все далі у випуску з Валентиною Гордійчук та Юлією Комінко.

***

Радіопрограма «Православіє в Україні» – спільний проект Першого каналу Українського радіо та Української Православної Церкви, створеного Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ та колективом Інтернет-порталу «Православіє в Україні» за благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Ведучий – протодиякон Микола Лисенко.

Нагадаємо, програма виходить щосуботи о 15:20 на хвилі Українського радіо (Київ — 105 Fm).

Усі випуски радіоогляду ОН-ЛАЙН на порталі «Православіє в Україні» у розділі «РАДІО».

Прослухати радіопрограму «Православіє в Україні» за 05.04.14 р.

Валентина Гордійчук
Юлия Коминко
протодиякон Микола Лисенко
радіопрограма «Православіє в Україні»
Евромайдан и Церковь
молитва за мир в Украине

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1570

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар