Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

РАДІО. Про обрання Предстоятеля, про те, як Церква продовжує допомагати постраждалим на Сході; рік без отця Лонгина – слухайте радіопрограму "ПвУ"

Версия для печатиВерсия для печати
11 серпня 2014 | Просвіта, ЗМІ

Радіопрограма «Православіє в Україні» виходить щосуботи на Українському радіо о 15:20.

Пропонуємо нашим читачам версію on-line релізу.

У цьому випуску:

— Українська Православна Церква наближається до дня обрання нового Предстоятеля. Про те, як проходитиме обрання, яким чином всі ми, звичайні віряни, можемо взяти в них участь, і чим вибори Предстоятеля Церкви відрізняються від звичних нам виборів політиків – дізнайтесь із перших вуст. Розповідає речник УПЦ прот. Георгій Коваленко.

— Перед виборами нового Предстоятеля в ЗМІ почали з’являтися численні і провокативні матеріали, які компрометують УПЦ в очах суспільства, наносять велику шкоду єдності нашого народу. Так, нещодавно з’явилася інформація про те, що буцімто священик одного з храмів на Житомирщині відмовився відспівувати солдата Української армії.

— Бронежилети та каски військовим, продукти та медикаменти мирним мешканцям — Церква продовжує гуманітарну місію в зоні бойових дій. Днями понад 40 тон життєво необхідного вантажу було доставлено у Лисичанськ.

– Церква й надалі допомагає постраждалим зі Сходу. Так, розпочав роботу ще один Центр допомоги і реабілітації для братів і сестер із Донбасу та Луганщини. Детальніше про Центр розповідає координатор благодійних проектів Церкви прот. Владислав Діханов. Сюжет підготувала Вікторія Кочубей.

— Вже рік немає з нами доброго друга і колеги архімандрита Лонгина (Чернухи). 7 серпня 2013 р. в автокатастрофі обірвалося його життя, але продовжують жити його численні проекти, задуми, починання. Настоятелі київських храмів та численні віряни, викладачі, журналісти, режисери і письменники молилися за упокій його душі. А ще — ділилися своїм досвідом життя без нашого отця Лонгина. Як це було – знає Юлія Комінко.

Над випуском працювали прот. Миколай Лисенко, Любов Трофимчук, Юлія Комінко та Вікторія Кочубей.

***

Радіопрограма «Православіє в Україні» — спільний проект Першого каналу Українського радіо та Української Православної Церкви, створеного Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ та колективом Інтернет-порталу «Православіє в Україні» за благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Ведучий — протодиякон Микола Лисенко.

Нагадаємо, програма виходить щосуботи о 15:20 на хвилі Українського радіо (Київ — 105 Fm).

Усі випуски радіоогляду ОН-ЛАЙН на порталі «Православіє в Україні» у розділі «РАДІО».

Прослухати радіопрограму «Православіє в Україні» за 09.08.14 р.

протодиякон Микола Лисенко
Юлия Коминко
Вікторія Кочубей
Любов Трофимчук
Протоиерей Георгий Коваленко
Протоиерей Владислав Диханов
радіопрограма «Православіє в Україні»
Выборы Предстоятеля Украинской Православной Церкви
Помощь пострадавшим от военных действий на Востоке Украины

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2307

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар