Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

РАДІО. Про мир в Україні моляться по всьому Православному світові, Церква допомагає біженцям – всі новини Церкви за тиждень слухайте на нашому порталі on-line

Версия для печатиВерсия для печати
01 липня 2014 | Просвіта, ЗМІ

Минулої суботи, 28 червня, вийшов черговий випуск радіопрограми «Православіє в Україні». Пропонуємо нашим читачам on-line версію випуску.

Слухайте у програмі: про припинення братовбивчої війни в Україні сьогодні моляться по всьому Православному світові, у т.ч. на Афоні; Церква продовжує своє соціальне служіння - допомагає біженцям зі сходу та Криму.

25 червня Церква вшановувала пам'ять прп. Онуфрія Великого, а головна святиня України – Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра – приймала численних гостей. Цього ж дня День Ангела відзначив Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій;

Наступного дня, 26 червня, подвійний привід для святкувань отримала Запорізька єпархія: Церква вшановує пам'ять Собору новомучеників і сповідників Запорізьких та 22-річчя з дня утворення Запорізької єпархії.

Також у випуску – слухайте розповідь про свт. Луку Кримського. По молитвах до святого після коми почала одужувати 16-річна дівчинка; про діяльність братства тверезості в ім’я свщмч. Володимира Богоявленського – розповість колега із Луцька прот. Стефан Ярема

***

Нагадаємо, понад тиждень працює телефон духовної підтримки. Щодня з 12.00 до 22.00 на будь-яке ваше питання, пов’язане із духовним життям, відповідатимуть десять священиків.

***

Радіопрограма «Православіє в Україні» – спільний проект Першого каналу Українського радіо та Української Православної Церкви, створеного Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ та колективом Інтернет-порталу «Православіє в Україні» за благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Ведучий – протодиякон Микола Лисенко.

Нагадаємо, програма виходить щосуботи о 15:20 на хвилі Українського радіо (Київ — 105 Fm).

Усі випуски радіоогляду ОН-ЛАЙН на порталі «Православіє в Україні» у розділі «РАДІО».

Прослухати радіопрограму «Православіє в Україні» за 28.06.14 р.

протодиякон Микола Лисенко
Валентина Гордійчук
Юлия Коминко
радіопрограма «Православіє в Україні»
Свт.Лука Крымский (Войно-Ясенецкий)

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1545

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар