Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

РАДІО. Миколай Чудотворець та його помічники: як втілюються волонтерські ініціативи Церкви — не пропустіть найголовніше у новому випуску ПвУ

Версия для печатиВерсия для печати
22 грудня 2014 | Просвіта, ЗМІ

Минулої суботи, 20 грудня, вийшов черговий випуск радіопрограми «Православіє в Україні». Пропонуємо нашим читачам on-line версію програми.

19 грудня українські віряни відзначають день пам’яті свт.Миколая Чудотворця — одного з найбільш шанованих святих у всьому світі. Тому і головна тема програми – святі та їх спадкоємці – наші сучасники-волонтери, які у наш непростий час стають справжніми помічниками свт. Миколая у творенні добрих справ.

Час неоголошеної війни на Сході став часом справжнього вибуху волонтерства – гуртування людей доброї волі навколо біди ближнього. Багато волонтерських ініціатив втілюється і в Українській Православній Церкві. Днями в УНІАН відбулася прес-конференція «Церква і допомога переселенцям і нужденним у зимовий період». Подробиці — у сюжеті Юлії Комінко.

День святого Миколая – рекордсмен у церкві по кількості дитячих свят. На зимові свята, які розпочинаються з Миколая, припадає пік дитячо-дорослої активності. Продовжує тему Юлія Комінко.

Випуск для вас підготували протодиякон Миколай Лисенко та Юлія Комінко.

***

Радіопрограма «Православіє в Україні» – спільний проект Першого каналу Українського радіо та Української Православної Церкви, створеного Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ та колективом Інтернет-порталу «Православіє в Україні» за благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Ведучий – протодиякон Микола Лисенко.

Слухайте програму «Православіє в Україні» щосуботи о 7:20 - на хвилі Українського радіо (Київ — 105 Fm).

Усі випуски радіоогляду ОН-ЛАЙН на порталі «Православіє в Україні» у розділі «РАДІО».

Прослухати радіопрограму «Православіє в Україні» за 20.12.14 р.

протодиякон Микола Лисенко
Юлия Коминко
День святого Миколая
Помощь пострадавшим от военных действий на Востоке Украины
радіопрограма «Православіє в Україні»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1357

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар