Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

РАДІО. Кому допомагає Церква? Дбаємо про пам'ять загиблих. Свщмч. Максим Горлицький – не пропустіть найважливіше у новому випуску ПвУ

Версия для печатиВерсия для печати
08 вересня 2014 | Просвіта, ЗМІ

Минулої суботи, 6 вересня, на «Українському радіо» вийшов черговий випуск радіопрограми «Православіє в Україні». Як завжди, пропонуємо нашим читачам on-line версію випуску.

У ньому Ви почуєте:

— З настанням осені ще більш активізувалася соціальна робота Церкви — допомога здійснюється як на рівні окремих парафій і громад, так і цілих регіонів. Робота спрямована на підтримку українського війська, мирних мешканців у зоні бойових дій на Сході України та вимушених переселенців, які нині проживають у всіх областях.

— Не забуває Церква і про наймолодших, яким також потрібна турбота і підтримка: «Збери дитину до школи» — таку акцію до 1 вересня провели відразу декілька єпархій.

— Дбаємо про пам'ять і загиблих: 1 вересня у Києві відбулося урочисте освячення каплиці — одного з елементів майбутнього парку імені «Небесної сотні».

— Нещодавно у видавництві «Фоліо» вийшла книжка «Небесна сотня» — тут зібрані історії людей, які загинули на Грушевського, Інститутській та на Майдані. А передмову до неї написав, у числі інших, речник УПЦ прот. Георгій Коваленко. Яким чином пам'ять про загиблих може допомогти живим — розповідає отець Георгій.

— 6 вересня — особлива віха для Руси-України, адже цього дня виповнюється 100 років від дати сповідницької смерті за Святе Православ’я справжнього героя-просвітителя лемківської землі священномученика Максима Горлицького (Сандовича), закатованого у 1914-му австро-угорськими військовими без суду та слідства. Слово прот. Сергію Ющику.

Радіопрограму для вас підготували протодиякон Миколай Лисенко та Юлія Комінко.

***

Радіопрограма «Православіє в Україні» – спільний проект Першого каналу Українського радіо та Української Православної Церкви, створеного Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ та колективом Інтернет-порталу «Православіє в Україні» за благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Ведучий – протодиякон Микола Лисенко.

Нагадаємо, програма виходить щосуботи о 15:20 на хвилі Українського радіо (Київ — 105 Fm).

Усі випуски радіоогляду ОН-ЛАЙН на порталі «Православіє в Україні» у розділі «РАДІО».

Прослухати радіопрограму «Православіє в Україні» за 06.09.14 р.

протодиякон Микола Лисенко
Юлия Коминко
Протоиерей Георгий Коваленко
протоієрей Сергій Ющик
Священномученик Максим Горлицький (Сандович)
радіопрограма «Православіє в Україні»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1755

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар