Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

РАДІО. День загальнонаціональної молитви. Про Молодіжну конференцію у Бердянську – з перших вуст та багато іншого – вже on-line

Версия для печатиВерсия для печати
26 травня 2014 | Просвіта, ЗМІ

Минулої суботи, 24 травня, вийшов черговий випуск радіопрограми «Православіє в Україні». Пропонуємо нашим читачам on-line версію випуску.

Україна стоїть на порозі відповідальної миті – появи в Україні легітимно обраного Президента. Шлях до цього дня, на жаль, виявився кривавим. Щоб зупинити страшні жнива смерті цю суботу оголошено днем загальнонаціональної молитви.

Ще минулого тижня Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій закликала взяти участь у виборах Президента. Напередодні виборів своє звернення оприлюднив місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій.

У зв’язку із передвиборчою кампанією речник УПЦ прот. Георгій Коваленко нагадав розпорядження Блаженнішого Митрополита Володимира від 14 жовтня 2012 р. про неможливість передвиборчої агітації у храмах і монастирях УПЦ.

Далі у випуску: щороку у третю неділю травня в Україні відзначають день пам’яті жертв голодомору і політичних репресій; у Луганській і Ровеньківський єпархіях під час багатотисячних хресних ходів молилися про мир і спокій на нашій землі; у Сумах через 100 років після будівництва освячено Троїцький храм та ін.

Як люди вміють спілкуватися, як люди вміють знаходити порозуміння, або коротко – як люди вміють чути одне одного. Про Молодіжну конференцію у Бердянську – з перших вуст – у репортажі Юлії Комінко.

***

Радіопрограма «Православіє в Україні» – спільний проект Першого каналу Українського радіо та Української Православної Церкви, створеного Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ та колективом Інтернет-порталу «Православіє в Україні» за благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Ведучий – протодиякон Микола Лисенко.

Нагадаємо, програма виходить щосуботи о 15:20 на хвилі Українського радіо (Київ — 105 Fm).

Усі випуски радіоогляду ОН-ЛАЙН на порталі «Православіє в Україні» у розділі «РАДІО».

Прослухати радіопрограму «Православіє в Україні» за 24.05.14 р.

1.Блаженніший ОНУФРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви
протодиякон Микола Лисенко
Валентина Гордійчук
Юлия Коминко
Протоиерей Георгий Коваленко
Вибори-2014
Голодомор
VII Молодежная конференция в Бердянске
радіопрограма «Православіє в Україні»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2779

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар