Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

РАДІО. Чим ми зустрічаємо Спасителя? Чому Київ – головний ньюзмейкер цього випуску? Слово священикам з найбільш неспокійних областей України – слухайте усі новини Церкви за 25 хв.

Версия для печатиВерсия для печати
14 квітня 2014 | Просвіта, ЗМІ

Минулої суботи, 12 квітня, вийшов черговий випуск радіопрограми «Православіє в Україні». Пропонуємо читачам on-line версію випуску на нашому порталі.

Лазарева субота та Вхід Господній до Єрусалима – дві головні події цього тижня. Ці два свята нагадують, що смерть немає влади над нами, якщо поруч із нами Господь.

В якому стані душі ми виходу назустріч Господу сьогодні? Чим ми зустрічаємо Спасителя? Які думки не дають сьогодні спокою мільйонам українських вірян? Чи можливо сьогодні почути голоси регіонів України, у першу чергу, охоплені хвилею протистоянь сходу – подробиці далі у програмі.

Особливістю цього випуску є те, що головним його ньюзмейкером став Синодальний інформаційний відділ УПЦ. У середу, 9 квітня, у Києво-Печерській Лаврі відбулося засідання Координаційної ради Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ. Що це була за зустріч та в чому була її важливість – розповість протоієрей Георгій Коваленко.

Також пропонуємо вашій увазі серію бліц-інтерв’ю священиків, які несуть служіння в інформаційній галузі в найбільш неспокійних нині українських областях. На запитання відповідають представники ХерсонськоїДонецькоїСумської, Харківської областей.

***

Радіопрограма «Православіє в Україні» – спільний проект Першого каналу Українського радіо та Української Православної Церкви, створеного Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ та колективом Інтернет-порталу «Православіє в Україні» за благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Ведучий – протодиякон Микола Лисенко.

Нагадаємо, програма виходить щосуботи о 15:20 на хвилі Українського радіо (Київ — 105 Fm).

Усі випуски радіоогляду ОН-ЛАЙН на порталі «Православіє в Україні» у розділі «РАДІО».

Прослухати радіопрограму «Православіє в Україні» за 12.04.14 р.

Протоиерей Георгий Коваленко
Юлия Коминко
Ольга Мамона
Валентина Гордійчук
протодиякон Микола Лисенко
Координаційна рада СІПВ УПЦ

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2232

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар