Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ПРОВОКАЦІЇ проти Кафедрального собору: єпископ Варсонофій звернувся до прокуратури з приводу розпалювання релігійної ворожнечі

Версия для печатиВерсия для печати
28 серпня 2014 | Події

З приводу провокацій, що 22 серпня мали місце на території будівництва Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового, голова парафіяльної ради єпископ Бородянський Варсонофій направив звернення на ім’я керівників Прокуратури міста Києва, Печерського районного управління Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України.

Як повідомляється, увечері 22 серпня, близько 18:30 члени громадської організації «Київське віче» на чолі з активістом Вадимом Тороповим нанесли образливі написи на огорожу території будівництва Кафедрального собору.

«Смерть москальській церкві», «смерть рейдерам», «смерть ворогам» тощо — ось лише деякі з лозунгів, якими обмалювали паркан.

Також агресивно налаштовані молоді люди вели провокативні розмови з парафіянами, звинувачували Українську Православну Церкву в тому, що її віряни сприяють «Російській Федерації у придбанні зброї, з якої вбивають солдатів української армії».

«Вважаємо це звинувачення образливим наклепом, оскільки Церква щодня підносить молитви за владу, дану Богом, за мир і єдність України», — зазначає єпископ Варсонофій у листах на ім’я керівників правоохоронних органів.

Голова парафіяльної ради визначає дії громадської організації «Київське віче» як розпалювання міжконфесійної ворожнечі і звертається з проханням вжити відповідних заходів щодо запобігання заворушень та провокацій з боку зазначеної організації.

Читайте також:

ПРОВОКАЦІЇ проти Кафедрального собору: паркан довкола будівництва розмальовано агресивними лозунгами

ВАРСОНОФІЙ (Столяр), єпископ Бородянський, вікарій Київської Митрополії
Кафедральний собор на честь Воскресіння Христового
провокации
провокації проти Кафедрального Собору
акти вандалізму

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4194

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар