Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Протоієрей Георгій Коваленко закликав робити більше добрих справ

Версия для печатиВерсия для печати
08 грудня 2014 | Порада мирянину

У коментарі для радіо «Ера» голова Просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко закликав людей у дні Різдвяного посту робити більше добрих справ.

— Головне у Різдвяний піст ― це благодійність і просвітництво.

Благодійність, тому що саме у просторі Різдвяного посту відзначається день святого Миколая. І ми всі маємо можливість стати помічниками святого Миколая. А в ситуації війни на Сході нашої країни, коли довкола нас стільки сиріт, вдів, вимушених переселенців, поранених, скалічених людей, людей, які втратили житло чи засоби до прожиття, — ми всі повинні перетворитися на постійно діючий волонтерський центр.

Це з одного боку. З іншого, всі ми маємо дякувати один одному за найменшу допомогу. І намагатися працювати — і той, хто допомагає, і той, кому допомагають.

Ми готуємося до Різдва і сподіваємося принести свої подарунки до ясел Новонародженого. Ми повинні не тільки колядки вчити, вертепи ставити. У нашому серці має народитися Христос. Тоді цей піст дійсно буде корисним і досягне своєї мети, коли Христос народиться не тільки в Євангелії, не тільки на екранах телевізорів у фільмах, а в серці кожного з нас.

Як відчути, що Христос народився в серці? Якщо наше життя змінилося. Якщо наш світогляд змінився. Якщо нам не соромно за наші вчинки ані перед Богом, ані перед людьми. Коли ми можемо разом із ангелом співати: «Слава у вишніх Богу і на землі мир, в людях благовоління!» Думаю, це дуже важливо — пам’ятати не тільки про земне, про тіло, а й про небесне, про душу.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ у матеріалі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Піст під час війни. Новий блог прот. Георгія Коваленка на ТСН.ua

Зачем в пост читать интернет? Советы епископа Ионы на Рождественский пост-2014

Євангельське читання в першу неділю Різдвяного посту

Протоиерей Георгий Коваленко
Рождественский пост

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1825

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар