Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Протоієрей Георгій Коваленко: «Рішення Синоду про звільнення не зачіпає моєї активності в науковому, громадському та медійному просторі»

Версия для печатиВерсия для печати
30 січня 2016 | Редакция | Події

Коментуючи своє звільнення з посади голови Синодального просвітницького відділу Української Православної Церкви, рішення про яке ухвалив Священний Синод УПЦ на своєму засіданні 29 січня 2016 року, протоієрей Георгій Коваленко зазначив, що це не означає припинення його особистої медійної та громадської діяльності.

увольнение Георгия Коваленко

«Ось і завершилося моє 18-річне перебування в офіційному інформаційному просторі Української Православної Церкви, — написав о.Георгій на своїй сторінці в facebook. — Рішення Синоду все привело у відповідність до реальності. Воно ніяк не зачіпає існування порталу «Православіє в Україні» та проекту «Отченаш», а також моєї активності в науковому, громадському та медійному просторі».

***

Протоієрей Георгій Коваленко є засновником першого церковного інтернет-ресурсу в Україні. Офіційний сайт Української Православної Церкви, orthodox.org.ua, який тоді мав назву «Православіє в Україні», з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира розпочав роботу 11 березня 1998 року.

2005 року ресурс було розділено на два сайти. На домені orthodox.org.ua залишився офіційний сайт Української Православної Церкви, а сайт «Православіє в Україні» переїхав на домен orthodoxy.org.ua.  

Отець Георгій очолював Синодальний інформаційно-просвітницький відділ Української Православної Церкви (СІПВ УПЦ) від самого початку створення — з 2008 року. 2014 року Священний Синод УПЦ розділив СІПВ УПЦ на 2 самостійні структури — інформаційний та просвітницький відділи. Очолити перший призначили єпископа Ірпінського Климента (Вечерю), головою Просвітницького відділу став протоієрей Георгій Коваленко.

Першим журналом першого в 2016 році засідання Священний Синод Української Православної Церкви знову об’єднав інформаційний і просвітницький відділи в єдиний інформаційно-просвітницький. Головою цієї установи призначено нинішнього голову інформвідділу єпископа Ірпінського Климента (Вечерю). Протоієрея Георгія Коваленка Синод звільнив з посади керівника ліквідованого Просвітницького відділу.

Протоиерей Георгий Коваленко
Священний Синод УПЦ 29 січня 2016

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4180

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар