Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Протоієрей Андрій Ткачов став лауреатом світської "Книжкової премії Рунет"

Версия для печатиВерсия для печати
06 листопада 2013 | Події

"Страна чудес и другие рассказы" протоієрея Андрія Ткачова перемогла в номінації "Вибір експертної ради".

Вшанування тріумфаторів "Книжкової премії Рунету", організованої інтернет - Мегамаркет www.ozon.ru, який цього року відзначає 15-річчя своєї діяльності, проходило втретє. Торік нагороду отримав архімандрит Тихон (Шевкунов) за книгу "Несвятые святые".

о. Андрей Ткачов

"Шум сучасного світу - просто шум, люди все одно читають. У тиші..." Слова автора книги "Страна чудес и другие рассказы", лауреата в номінації "Вибір експертів", але по інформації, що просочилася, до останнього лідирувала і в рейтингу користувачів Рунету, - кращий епітет, який ілюструє обстановку, в якій проходила церемонія вручення незалежної нагороди "Книжкової премії Рунету 2013".

Протоієрей Андрій Ткачов - настоятель храму на честь преподобного Агапіта Печерського, відомий місіонер і проповідник, спеціально прилетів на урочисті заходи до Москви. Перемога книги отця Андрія відображає важливу тенденцію в сучасному суспільстві - пошук, прагнення людини до духовності.

Особливо варто відзначити, що перемога книги отця Андрія - це вибір експертів, серед яких відомі діячі культури, актори театру і кіно, журналісти. "Це наша спільна перемога, всієї Церкви - каже отець Андрій. - Спочатку було Слово. Тому кому як не нам, священикам, писати. Хто, якщо не ми? На мій погляд, якщо до кінця життя людина нічого не написала, це означає, що він нічого не сказав, слова його були поверхневими, не принесли плоду. А якщо людина говорила суттєві речі, вони відшаруються, залишаться і будуть записані. Якщо є, що розповісти, не можна не розповідати".

"Очевидно, що сьогодні є велика потреба в релігійній літературі. - Зазначила генеральний директор ozon.ru Маель Гаве. - Для нас важливо донести той факт, що сьогодні в Росії великий відсоток населення зацікавлений саме в книгах духовного змісту. Поява у світській премії релігійної тематики другий рік поспіль, і тим більше перемога книг, написаних православними священиками - це тенденція, яка ілюструє потребу людей у ​​духовній освіті. Показник того, що Церква не втратила свого впливу, люди приймають посил, який вона хоче передати людині, і бажають мати православну літературу на своїй книжковій полиці".

pravoslavie.ru

Протоиерей Андрей Ткачев
Страна чудес и другие рассказы

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3085

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар