Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Про таємне значення Великодня — у четвертому епізоді «Таємного коду віри»

Версия для печатиВерсия для печати
14 квітня 2017 | Церковне свято

Напередодні Великодня, у суботу, 15 квітня, о 10:00 на телеканалі «1+1» вийде спеціальний випуск проекту «Таємний код віри», присвячений Великодню.

Його ведучий, отець Георгій Коваленко, розповів про те, що побачать глядачі у четвертій серії передачі.

«Ми відкриємо таємницю життя Ісуса Христа в період з 12 до 30 років. Євангеліє розповідає про Ісуса у віці 12 років, наступні відомості про нього з'являються, коли йому виповнюється 30 років. Вчені досліджували це питання, і в новому випуску ми розповімо, де був і чим займався Ісус в цей період.

Також ми поспілкуємося з сучасним художником Юрієм Нагулком, який пережив клінічну смерть, і зі знаменитим завдяки проекту «Голос країни» священиком Олександром Клименком, який править служби в тюремному храмі. Для нас важливо повернути людям головний сенс Великодня. Адже це історія про вічне життя, перехід з рабства до свободи. Пасха — це світле Христове Воскресіння. Хотілося б, щоб програма підштовхнула кожного піти в храм і причаститися».

Також ведучий розповів, як правильно готуватися до Великодня:

«Страсний тиждень — це особливий період, окремий вид Великого посту, який починається в неділю з входу Господа в Єрусалим для здійснення головного служіння.

Дуже важливо не просто готуватися до Великодня, важливо кожен день цього періоду наповнити смислами. Наприклад, у неділю Господь виганяє торговців і мінял із храму. Також і нам потрібно вигнати всі подібні думки і зосередитися на головному».

Але «головна таємниця християнства в тому, — зазначив отець Георгій, — що воно не має і не повинно мати таємниць».

***

Окрім того, прот. Георгій Коваленко розповів про цікавий випадок, який стався під час підготовки другого випуску:

«У той час як ми закінчували робити програму про гендерну рівність, прийшло повідомлення з Олександрії, що православний Патріарх Олександрійський висвячує дияконіс, тобто відбувається відродження служіння жінок в церкві. Крім того, символ гендерної рівності в церкві вже тисячу років знаходиться у центрі Києва — це мозаїка Оранти в Софії Київській, яку зображено в одязі дияконіси».

Новий випуск проекту «Таємний код віри», присвячений Великодню, глядачі побачать в суботу, 15 квітня, о 10:00 на телеканалі «1+1».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

За матеріалами сайту 1+1

Фото з ФБ-сторінки «Таємного коду віри»

Протоиерей Георгий Коваленко
Таємний код віри
1+1

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3052

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар