Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Про Святу гору Афон – у питаннях та відповідях: з аншлагом відбулася зустріч з ігуменом монастиря Ксенофонт архімандритом Алексієм (ФОТО)

Версия для печатиВерсия для печати
08 листопада 2013 | Міжнародні відносини

Як повідомляв раніше портал «Православє в Україні», 7 листопада, у галереї «Соборна» відбулася зустріч з настоятелем монастиря Ксенофонт, де зберігаються мощі св. вмч. Георгія Побідоносця – архімандритом Алексієм.

Читайте також: ЭКСКЛЮЗИВ. Настоятель Афонского монастыря Ксенофонт — о том, как сегодня помогает великомученик Георгий (ВИДЕО)

Захід проведено спільними зусиллями Духовно-просвітницького центру Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового  та  Паломницького центру УПЦ при ВЗЦЗ.

 «Доброго вечора дорогі брати та сестри! Протягом багатьох років у Греції у мене не було великого бажання їхати на Афон, але все змінилося у 2012 р. під час супроводження паломницької поїздки, коли я ступив на землю Святої гори. З перших хвилин відчув стан миру та благодаті, стан вічності. – відкрив зустріч співробітник Паломницького центру Андрій Ус (відповідальний за підготовку паломницьких груп до Святої гори Афон). – В спілкуванні з монахами з їх вуст звучать вічні слова любові. Навколо все наповнене – природа, каміння – все говорить з тобою про Бога. Сьогодні ми маємо унікальну можливість поспілкуватися та отримати духовні настанови від унікальної людини, яка уже протягом майже тридцяти років живе на Афоні та є намісником монастиря Ксенофонт».

У свою чергу  ігумен Алексій розповів про Святу гору, відповів на цілу низку питань та подав духовні настанови. Зала галереї була переповнена. Наприкінці зустрічі архімандрит Алексій передав благословення Святої гори Афон та теплі вітання всьому українському народу. 

Відеоверсію зустрічі чекайте дещо пізніше.

duhcenter.in.ua

Паломницький центр при Відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ
игумен монастыря Ксенофонт на Афоне архимандрит Алексий
галерея «Соборная» УПЦ
Мощи вмч.Георгия Победоносца в Украине

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2619

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар