Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Про сучасну місію Церкви та приклад Блаженнішого Митрополита Володимира — Предстоятель УПЦ на XVIIІ Всеамериканському Соборі в Атланті

Версия для печатиВерсия для печати
24 липня 2015 | Події

Одним із основних аспектів місії Православної Церкви в сучасному світі Блаженніший Митрополит Онуфрій назвав зокрема орієнтацію на ініціативу мирян та священнослужителів.

Про це Предстоятель Української Православної Церкви зазначив у своїй доповіді на Всеамериканському Соборі в м.Атланта (США) 23 липня 2015 року.

Про сучасну місію Церкви та приклад Блаженнішого Митрополита Володимира — Предстоятель УПЦ на XVIIІ Всеамериканському Соборі в Атланті

Яскравим прикладом такої орієнтації Блаженніший Владика вважає свого попередника на кафедрі Київських Митрополитів — Блаженнішого Митрополита Володимира.

«Цей принцип орієнтації па ініціативу громад, рядових священнослужителів та єпископів був важливим за часів керування нашою Церквою моїм попередником Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром. Він радо зустрічався з простими людьми, любив українські народні пісні та традиції. Ця близькість до народу та його культури допомагали йому ясно і зрозуміло оберігати та стверджувати канонічні принципи церковного життя», — сказав він.

Серед інших важливих аспектів, які здатні сприяти місії Православної Церкви в сучасному світі, Предстоятель назвав особистий приклад благочестивого, Боголюбивого життя місіонера, піднесення церковного життя над ідеологічними та політичними суперечками, зрозумілість церковної молитви для народу та збереження балансу між академічним богослов’ям та молитовним благочестям.

Доповідь «Як поширити місію» учасники Всеамериканського Собору слухали «з особливою увагою і щирою зацікавленістю, після виступу дякували Його Блаженству стоячи», повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Повний текст виступу читайте на church.ua.

1.Блаженніший ОНУФРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1677

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар