
Чи можливо успадкувати талант? До чого зобов’язує спадщина? Як грамотно і достойно розпорядитися інтелектуальним спадком? Що найбільше зі спадку видатних предків цінують їх нащадки — наші сучасники? І з якими стереотипами у ставленні до них їм доводиться стикатися?
Про спадок, спадщину і спадковість дивіться дискусію у програмі «СВІТЛО». Тема «Дідів великих правнуки…». Ефір — середа, 16 серпня, 2017. Початок — о 15:20.
У студії — ректор Відкритого Православного Університету прот. Георгій Коваленко:
«Найбільша проблема, яка постала за радянських часів, — коли дуже багато людей забули, якого вони роду. Коли намагалися навіть приховувати походження. Коли люди знали, максимум, бабусю-прабабусю, коли були змушені тікати і покидати все…
Але все одно у кожної людини є бажання знати, якого вона роду…
Кожен з нас у певний період усвідомлював, з якої він родини, ким були його діди-прадіди.
І дуже добре, що цей період, коли всі діди «не такі», коли всі попередні покоління «забиті, дрімучі, погані», а ми тут будуємо щасливе майбутнє, ці часи, слава Богу, минають, і ми все більше занурюємося в історію. Але для чого? Не тільки щоб казати, хто був мій прадід, але й для того, щоб у сьогоденні теж робити якісь справжні речі, які будуть достойні того, щоб передати їх у спадок».
УСІ ВИПУСКИ ТЕЛЕПРОГРАМИ «СВІТЛО» ДОСТУПНІ НА САЙТІ КАНАЛУ UA: ПЕРШИЙ
Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:
- Карту «Приватбанку»
- Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
0
Коментарі
Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації
Додати коментар