Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КНИГА про Арво Пярта вийшла у видавництві «Дух і Літера»

Версия для печатиВерсия для печати
06 червня 2014 | Книжки

«Арво Пярт: беседы, исследования, размышления» – зібрані в цьому виданні матеріали присвячені особистості й творчості одного з найглибших композиторів сучасності – Арво Пярта.

Більшість текстів – зокрема, діалог А. Пярта з відомим італійським музикознавцем і публіцистом Енцо Рестані, статті Леопольда Браунайса і Саал Каредо, а також виступи самого композитора з нагоди вручення йому престижних міжнародних премій – були опубліковані спочатку італійською, а пізніше перекладені на німецьку, англійську, французьку та естонську мови.

Російський переклад має велике значення для відновлення штучно перерваного в 1980 році, після вигнання А. Пярта з СРСР, контакту композитора з чутливою до його духовних і творчих пошуків аудиторією. Крім зазначених текстів, до книги включена також стаття московського музикознавця Олени Токун, яка публікується вперше.

Найважливіша частина книги – висловлювання «від першої особи», пряма мова Арво Пярта, котра, як і його музика, відзначена єдністю мудрості й простоти.

Інша частина книги – тексти-коментарі, музикознавчі статті про творчість А. Пярта. Предметом дослідження в них стає естетика і поетика стилю «tintinnabuli», видатного досягнення творчого мислення композитора, одного з найбільш значущих явищ музики другої половини ХХ – початку ХХІ століть.

duh-i-litera.com

Читайте також:

Арво Пярт
Дух і Літера

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1556

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар