Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Про Європу вільних людей та силу християнства говоритимуть на ХІ з’їзді у Гнєзно. Від ВПУ — о. Георгій Коваленко

Версия для печатиВерсия для печати

«Європа вільних людей. Надихаюча сила християнства» — такою є тема «ХІ-го Гнєзненського з’їзду», який відбудеться 21-23 вересня 2018 року у Польщі.

Близько 60 ораторів, 27 дискусійних панелей, 22 тематичні студії, 10 християнських Церков, залучених до організації, — ось лише кілька узагальнюючих цифр щодо з’їзду.

У роботі однієї з пленарних сесій — «Вільні до поєднання» — візьме участь ректор Відкритого православного університету о. Георгій Коваленко.

***

З програмної декларації «ХІ Гнєзненського з’їзду»:

У 2018 році відбудеться сота річниця закінчення трагічної Першої світової війни, століття незалежності Польщі, а також іще кількох інших держав Європи.

У зв’язку із цими подіями ми хочемо здійснити християнську рефлексію щодо свободи та витоків надії на майбутнє нашого континенту.

Національна незалежність — це дар, який потрібно постійно плекати в ім’я турботи про спільне благо як Батьківщини, так і для Європи в цілому, яка сьогодні переживає кризу своєї самобутності.

Свобода є великим даром Творця для кожної людини. Християни також свідчать про звільнення через Христа з пут гріха. Однак недостатньо бути вільним «від», треба бути вільним «до», треба хотіти і вміти вибрати. Свобода - це велике благо, але також, а, може й, передусім, величезна відповідальність. Свобода нам дали і заповідали - як сказав святий Іван Павло II».

За матеріалами сайту «ХІ Гнєзненський з’їзд» та ФБ-сторінки Георгія Коваленка

Протоиерей Георгий Коваленко
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1604

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар