Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Про єдність країни та роль Церкви — інтерв’ю протоієрея Георгія Коваленка «5 каналу»

Версия для печатиВерсия для печати
23 квітня 2014 | Інтерв’ю

Чи можна повернути нашій державі мир та єдність? З якими словами має звертатися пастир до своєї пастви, щоб нівелювати гострий конфлікт? Як вийти з цієї складної ситуації, що склалася в країні? Про що маємо пам’ятати у Великодні дні?

Про це та багато іншого у святкові Пасхальні дні розповів речник Української Православної Церкви протоієрей Георгій Коваленко в інтерв’ю «5 каналу».

 

Деякі думки, висловлені під час бесіди:

  • «У Пасхальні дні маємо бути більш віруючими Церкви і демонструвати християнські чесноти. Хоч іноді полишати транспаранти і брати в руки свічки. Бачити в іншій людині не ворога, а брата, сестру...»

  • «Українська Православна Церква єднає всю країну, включно з Кримом... Це Церква народу всієї країни»

  • «У віруючих має виробитися імунітет на політику. Так само, як Церква засудила "політичне православ’я"... Церква не має служити кесарю. А кесар може бути і владою, і опозицією. Церква має служити Богу...»

  • «Що може дати Церква? Ми можемо свою єдність дати як основу суспільної єдності. Показати, продемонструвати... Сказати: "Подивіться на нас. Ось так ми приймаємо рішення. Ось так ведемо діалог між собою. А ось тут ми помилилися, і стався розкол..."»

  • «Воскрес Христос, і воскресне Україна, якщо ми будемо дійсно віруючими людьми і йтимемо за Христом, а не за власними спокусами і гріхами, якщо будемо втілювати в життя ті заповіді, які нам дав Господь — любити Бога і любити ближнього...»

 

Протоиерей Георгий Коваленко
Пасха
Україна єдина
5 канал

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4203

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар