Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Що загрожує Євросоюзу? У Словенії розпочався Міжнародний форум з дослідження новітніх деструктивних рухів

Версия для печатиВерсия для печати

«Культи, неоязичництво, секуляризація: небезпека руйнування християнського православного етосу» — такій темі присвячена VIII Міжправославна зустріч ініціативної мережі з дослідження новітніх релігій та деструктивних культів. У четвер, 17 вересня, щорічний всесвітньо відомий форум розпочав роботу у Словенії (м. Нове Мєсто). Присутні представники майже всіх Помісних Православних Церков, міжнародних дослідницьких центрів — понад 100 осіб.

Традиційно в роботі конференції бере участь делегація з України — співробітники Всеукраїнського апологетичного центру в ім’я святителя Іоанна Златоуста, що діє при Синодальному молодіжному відділі Української Православної Церкви. Очолює представництво голова молодіжного відділу єпископ Обухівський Іона, який також є головою Піклувальної ради Апологетичного центру.

єпископ Обухівський Іона (Черепанов)

На церемонії урочистого відкриття православні ієрархи наголошували, наскільки обрана тема особливо актуальною є для молоді, адже саме ця верства населення найбільше залучається до неязичницьких рухів та відчуває на собі наслідки секуляризації.

«Ми, як країна Євросоюзу, користуємося всіма економічними привілеями, але водночас відчуваємо на собі і всі проблеми єврозони, — зазначив, відкриваючи роботу форуму, представник приймаючої сторони митрополит Загребський і Люблянський Порфірій. — Найперше, від чого потерпає наше суспільство, це секуляризація: релігійне, духовне життя відсувається в свідомості сучасних людей на останній план».

Другий день форуму, 18 вересня, розпочався зокрема з доповіді проф.Олександра Дворкіна, присвяченій огляду неоязичницьких рухів у Росії. У програмі форуму заплановано також виступ єпископа Іони на тему «Спекуляція на історії — основа конфліктності неоязичників».

Читайте також:

Секты: хирургия или терапия? Взгляд с Балкан

ПЯТЬ ОТКРЫТИЙ первой в моей жизни международной антисектантской конференции - Юлия Коминко

Антисектантская конференция в Сербии: взгляд без пафоса и официоза:))

ІОНА (Черепанов), єпископ Обухівський, вікарій Київської Митрополії
Синодальний відділ у справах молоді
Всеукраинский апологетический центр во имя святителя Иоанна Златоуста
Международная сеть центров по изучению деструктивных культов
секты

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3090

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар