Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«ДАР-канікули»: при Православному родинному центрі в Києві відбувся перший табір, організований батьками для своїх дітей

Версия для печатиВерсия для печати
03 квітня 2015 | Редакция | Діти, молодь

Цього року весняні канікули в школах Києва були довшими, ніж зазвичай – 2 тижні. Надворі дощ, батьки на роботі, тож на школярів очікувала перспектива шукати, чим себе зайняти на ці 14 днів. І на одній київській парафії батьки вирішили, що пора вже самим організовувати своїм дітям цікаві, творчі й незабутні канікули. Тим більше, що в них для цього є всі умови.

Чудо для детей — своими руками. Фоторепортаж 5 дней ДАР-каникул

Каникулы в ДАРе — подарок для мам

«Православний сімейний центр» діє на базі Дитячої академії розвитку, скорочено – ДАР. ДАР має свою домову церкву в ім’я святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії. З благословення настоятеля храму протоієрея Георгія Коваленка і був створений проект «ДАР-канікули».

«Православний родинний центр — ДАР називається так тому, що, з одного боку, діти — це дар Божий, а з іншого – Дитяча академія розвитку є сімейним проектом, — розповів о.Георгій. — Ми створюємо умови для православних родин для виховання дітей і для спілкування.

Батьки самі запропонували зробити для своїх дітей цей проект — «ДАР-канікули», в якому вони виступають і вихователями, і викладачами, і екскурсоводами. Від нас потрібно було тільки підтримати, благословити цю ініціативу.

Хотілося б, щоб цей проект продовжувався, щоб знаходилися різні формати спілкування і виховання дітей, і навчання дорослих, спілкування між родинами, батьками, взаємна допомога і підтримка.

Справжнє парафіяльне життя – це життя у взаємній любові, підтримці і спілкуванні. А спілкування справжнє розпочинається тоді, коли ми разом робимо спільну справу. Саме так і перекладається слово «Літургія». А це – наша «літургія» після Літургії – спільна справа для православних батьків і православних дітей».

Щодня в проекті «ДАР-Канікули» брали участь від 20 до 30 дітей. З 10.00 до 18.00 для них проводилися майстер-класи, тренінги, розвиваючі  ігри. Усе задля того, щоб навчити дітей правильно організовувати своє дозвілля, орієнтуватися в інформаційному просторі, а ще розвивати в дітях інтерес до читання, творчості, пошуку нових шляхів розв'язання завдань, умінню працювати в колективі.

Розважали дітей самі батьки. Мама-журналіст провела тренінг з риторики, тато-історик – екскурсію історичними місцями Києва, мама-економіст розповіла про те, як керувати фінансами, мама-писанкарка вчила розписувати писанки.

Так веселий і незабутній час весняних канікул став поДАРунком не тільки для школярів, але й для батьків, адже час, проведений у спілкуванні зі своїми дітьми – надзвичайно  цінний.

Протоиерей Георгий Коваленко
ДАР - дитяча академія розвитку
ДАР-каникулы
каникулы
отдых с детьми
семейные ценности
досуг

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6518

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар