Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Президент України підписав Закони про душпастирську опіку засуджених та про звільнення Церкви від податку на нерухомість

Версия для печатиВерсия для печати
09 червня 2015 | Події

8 червня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав прийняті Верховною Радою Закони України про діяльність священнослужителів (капеланів) в установах Державної пенітенціарної служби та про звільнення Церкви від податку на нерухомість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Відтепер право засуджених на таємницю сповіді захищено законом

 

Верховна Рада звільнила УПЦ від податку на нерухомість

Закон щодо діяльності капеланів у в’язницях покликаний врегульовувати питання діяльності священнослужителів в пенітенціарній системі України, а саме: запровадити душпастирську опіку засуджених та осіб, взятих під варту.

Закон про звільнення від оподаткування нерухомості релігійних організацій забезпечує Церкві відміну сплати податку на нерухоме майно, включаючи об’єкти, де здійснюється діяльність церковних добродійних структур: притулки, інтернати, лікарні тощо.

Підписаним Законом про звільнення від оподаткування нерухомості релігійних організацій рекомендується органам місцевої влади у місячний термін переглянути рішення щодо встановлення на 2015 рік податку на майно для об’єктів церковної нерухомості.

Слід нагадати, що даним Законом визнаються неправомірними рішення, прийняті окремими місцевими органами влади щодо позбавлення Української Православної Церкви пільг на нерухомість.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ

Президент України
тюремное служение
священники в тюрьмах

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1958

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар