Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Презентовано світську книжку про АТО, в якій вперше розповідається про миротворчу діяльність УПЦ

Версия для печатиВерсия для печати

Фоліант «Служба спеціального призначення» — це не лише перша книга, видана військовими про події на Сході України, але й єдине на сьогодні видання, в якому значна увага приділяється саме миротворчій місії Української Православної Церкви в зоні збройного протистояння.

Презентація відбулася 1 липня в офісі Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту України.

Українську Православну Церкву на заході представляв настоятель храму в ім'я преподобного Миколи Святоші, що на базі Держмпецтрансслужби протоієрей Павел Барщик, який також неодноразово відвідував східні області України в дні збройного протистояння.

Окремий розділ книги присвячений плідній взаємодії даного військового підрозділу з Фондом пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира. Зокрема є матеріали про відвідування духівником Фонду митрополитом Олександром міст Слов'янська та Артемівська. Представлений фоторепортаж про звершення ним в цих двох містах Літургій Передосвячених Дарів та прийняття військовослужбовцями Святих Христових Таїн.

Духівник Фонду пам'яті Митрополита Володимира причастив військовослужбовців на Сході України

Розповідається і про відвідання об’єктів, де несуть варту військові Держспецтрансслужби — поблизу Слов'янська (охорона наплавного залізничного мосту з комплекту НЗМ-56) та Артемівська (інженерне обладнання смуги оборони сектора), де владика Олександр відправив короткі молебні та передав військовим натільні хрестики та «Молитовники воїна».

У книзі також є матеріал про допомогу Фонду у відновленні школи № 6 Слов'янська і про організацію паломництва її учнів до Києва та Львова.

Школярі зі Слов’янська паломничають українськими святинями

Школярів зі Слов’янська, які на власні очі бачили війну, приймали в гостях парафіяни столичного Преображенского храму

В основу розділу увійшли репортажі із зони АТО, які друкував у журналі для православних військовослужбовців «Віра і Честь» його головний редактор — Олександр Андрущенко.

Як зараз виглядає Ровеньківська єпархія? ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ФОТОРЕПОРТАЖ від військового архієрея

Закінчується розділ словами, сказаними командиром 36-го шляховідновлювального загону полковником Олександром Позовним митрополиту Переяслав-Хмельницькому і Вишневському Олександру в Артемівську, 26 березня 2015 року: «Хочеться вірити, що САМЕ с Божою допомогою в Україні найближчим часом запанує мир, а військовослужбовці виконуватимуть тільки завдання, пов’язані з відбудовою держави та покращенням добробуту українського народу».

Александр Андрущенко
протоиерей Павел Барщик
Фонд памяти Блаженнейшего Митрополита Владимира

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3497

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар