Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

На Сицилії приділ католицького храму віддали православним і запросили Предстоятеля помолитися біля мощей прп.Онуфрія Великого

Версия для печатиВерсия для печати

Частка мощей преподобного Онуфрія Великого — небесного покровителя Предстоятеля Української Православної Церкви — знаходиться на Сицилії в храмі у м. Сутера на горі святителя Павлина.

Вид з гори свт. Павлина

Вид з гори свт. Павлина

Цими днями на Сицилії проходила XXI Лабораторія церковних мистецтв, в якій вперше брали участь представники з України.

По закінченні конференції православні паломники на чолі з єпископом Обухівським Іоною відвідали гору святителя Павлина, де перед мощами преподобного Онуфрія Великого був відслужений молебень про мир в Україні та здоров’я Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Мощі прп. Онуфрія Великого

Мощі прп. Онуфрія Великого

Єпископ міста Калтаніссета Маріо Рузотто повідомив, що передає приділ храму для проведення православних богослужінь і запросив митрополита Онуфрія відвідати Сутеру для поклоніння мощам свого небесного покровителя.

***

XXI Лабораторія церковних мистецтв, організована асоціацією «Іль Бальо» (Il Baglio) і співдружністю християнських художників «Артос» цього року проходила з 30 вересня по 4 жовтня в Монреалі (Сицилія). У зустрічі взяли участь художники, архітектори, мистецтвознавці, священики і миряни, що займаються християнським мистецтвом.

Зустріч з архієпископом

Від Української Православної Церкви в роботі конференції взяли участь співробітники Синодального відділу УПЦ з архітектури, будівництва та охорони пам’яток церковної архітектури. Очолював українську делегацію намісник Київського Троїцького Іонинського монастиря єпископ Обухівський Іона.

За чотири дні роботи були представлені доповіді з проблем стародавнього і сучасного мистецтва провідних фахівців Росії, України та Італії, спілкування відбувалося в професійних групах з архітектури, іконографії, дизайну, фотографії, проводилися екскурсії по стародавніх пам’ятниках міст Монреаль і Палермо.

У неділю, 4 жовтня, XXI Лабораторія церковних мистецтв завершила свою роботу Божественною літургією в православному храмі м. Палермо.

1.Блаженніший ОНУФРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви
ІОНА (Черепанов), єпископ Обухівський, вікарій Київської Митрополії
Синодальний відділ з архітектури, будівництва та охорони пам’яток церковної архітектури УПЦ
прп. Онуфрій Великий (IV)
Лаборатория церковных искусств
Содружество христианских художников Артос

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2941

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар