Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

У Санкт-Петербурзі засідав Міжконфесійний комітет країн СНД. УПЦ представляли єпископ Філарет (Кучеров) та прот.Миколай Данилевич

Версия для печатиВерсия для печати

IV пленарне засідання Християнського міжконфесійного консультативного комітету (ХМКК), тема якого – «Криза сім'ї та проблема сирітства», відбулося 26 лютого у Санкт-Петербурзі в будівлі Президентської бібліотеки ім.Б.М.Єльцина.

У зустрічі взяли участь представники Руської Православної Церкви, Римсько-Католицької Церкви, протестантських громад. Українську Православну Церкву на засіданні представляли єпископ Львівський і Галицький Філарет та секретар ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.

З благословення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила делегацію Руської Православної Церкви на засіданні очолив голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон. Він також є одним із співголів ХМКК.

Були обговорені такі складні проблеми сучасного суспільства, як сирітство, в тому числі соціальне, криза сім'ї і традиційних сімейних цінностей, становище дітей-інвалідів.

***

Християнський міжконфесійний консультативний комітет був створений у 1996 р.

Членами Комітету є представники Російської Православної Церкви, Римсько-Католицької Церкви, Вірменської Апостольської Церкви, лютеранських, баптистських, п'ятидесятницьких та адвентистських церков, спілок та громад з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Латвії, Литви, Молдови, Росії, Таджикистану, Узбекистану, України та Естонії.

ХМКК здійснює постійний діалог між християнськими конфесіями згаданих країн, даючи можливість висловити спільну думку з різних нагальних питань і прагнучи сприяти залученню людей до християнських моральних ідеалів.

Львівська єпархія

Львівська єпархія
Протоиерей Николай Данилевич
сім’я
діти-сироти

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2975

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар