Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Православним скаутам – 9 років. Як святкували – дивіться фоторепортаж

Версия для печатиВерсия для печати
17 грудня 2013 | Діти, молодь

Свою дев’яту річницю з дня заснування організації православні скаути відзначили 15 грудня, в день пам’яті небесного покровителя Андрія Первозванного. На свято, яке проходило у галереї «Соборна», прибули діти з різних куточків України.

Організація православних скаутів була створена з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. 

Святкування розпочалось з подячного молебню. Після молебню виступив голова Виконкому протоієрей Іоан Тронько та представники Національної організації скаутів України, які привітали православних скаутів зі святом.

Отець Іоан зазначив, що скаутинг - це не просто гра або спосіб проведення дозвілля. Скаутинг – це стиль життя, коли скаути несуть відповідальність за свої вчинки, проявляють небайдужість до горя інших людей, відстоюють свою позицію. А так як скаути, в першу чергу, православні християни, то самі вони мусять завжди нести світло Христової віри оточуючим.

Конкурс "Скаут має талант" в черговий раз дозволив виявити нові таланти. Діти співали, танцювали, демонстрували свою акторську майстерність, грали на різноманітних музичних інструментах та читали власні вірші. Ідея конкурсу в тому, щоб діти змогли себе проявити, адже кожна дитина має свій, неповторний талант.

Після конкурсу «Скаут має талант» пройшов конкурс на «Скаута року». Кращі представники, яких обирали діти та лідери загонів, змагались в знаннях з основних скаутських дисциплін, кмітливості та творчості. Переміг представник загону імені «апостолів Петра і Павла» з м. Києва – Іван Крижановський.

Свою нагороду отримала лідер року – керівник Вінницького локального осередку матушка Ксенія Наваліхіна. А кульмінацією святкування стало вручення лідерських сертифікатів дев’ятьом скаутам, які пройшли лідерську атестацію та отримали або подовжили своє право займатися освітньою роботою з дітьми в організації.

2014 рік стане ювілейним для православних скаутів і ми маємо надію, що до десятилітньої дати вони встигнуть зробити ще більше добрих справ, дотримуючись свого основного гасла «Будьте напоготові!»

Читайте також: У скаутов все не как у людей… Что увидели родители, когда навестили своих детей в летнем лагере

Офіційний сайт Православних скаутів - http://scouts.com.ua/

www.duhcenter.in.ua

Протоиерей Иоанн Тронько
диакон Иоанн Диденко
Православные скауты Украины
Духовно-просветительский центр при Воскресенском кафедральном соборе

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2305

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар