Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Православні скаути України запрошують на осінній табір до Лазурного: реєстрація вже розпочалася

Версия для печатиВерсия для печати
07 жовтня 2015 | Діти, молодь | Архів

З 26 по 31 жовтня буде проходити осінній табір «Морські канікули-2015».

Місце проведення табору – база відпочинку «Корабел» смт Лазурне Херсонської області. На території розбито парк з хвойних рослин, сама база знаходиться на березі моря, і це чудова можливість не тільки цікаво провести час, а й оздоровитись.

Проживання: в номерах по 3-4 особи, туалет і душ з гарячою водою.

Православные скауты Украины

Від’їзд: 25 жовтня 2015 року о 20.48 (поїзд Київ-Херсон)

Приїзд: 1 листопада 2015 о 07.10 (поїзд Херсон-Київ)

Середня температура повітря в цей період +15 градусів.

До табору запрошуються православні скаути з усієї України, новачки та гості з інших скаутських організацій.

Вік учасників:

підтабір для чижиків приймає дітей віком від 8 до 11 років,
скаутські підтабори – від 12 років.

Православные скауты Украины

У програмі:

— водна подорож по Національному природному парку «Джарилгацький». Цей безлюдний острів називають «українськими Мальдівами». Він характеризується широким піщаним берегом, цілющою водою з вмістом йоду, брому, лікувальними грязями, сприятливим кліматом. На території острову знаходяться сольові озера, збереглася унікальна флора і фауна, більшість видів занесені до Червоної книги. http://nppd.hol.es/;

— подорож до заповідника Асканія-Нова;

— традиційні скаутські заняття (ТПТ, орієнтування, виживання, медицина, зв'язок, флористика, техніка водного туризму);

— спортивні ігри та змагання;

— заняття зі священиками;

— ігри та квести;

— творчі вечірні програми.

Заняття та спецкурси будуть проводити досвідчені інструктори: майстри спорту з ТПТ та спортивного орієнтування, альпінізму, працівники рятувальної служби, лікарі, психологи, соціальні працівники, вчителі, інженери, які до того ж мають розряди з туризму та гірського туризму.

У таборі постійно буде знаходитись лікар. Духовну опіку табору взяли на себе священики. Всі інструктори та лідери працюють в якості волонтерів, під час відпусток на основних місцях роботи, ніхто з них не отримує оплати за табір.

Вартість табору

Вартість табору для членів організації ПСУ (членом організації є особа, яка подала заяву про вступ, має скаутську форму та є членом патруля або відвідує всеукраїнські заходи ПСУ не рідше 1 разу на рік): 2100 грн. (при оплаті до 01.10.2015) та 2300 грн. (при оплаті до 18.10.2015).

Знижки: скаутам 3 розряду - 100, 2-го -150, 1-го - 200 грн.

Вартість табору для тих, хто не є членом організації: 2500 грн. (при оплаті до 01.10.2015) та 2700 грн. (при оплаті до 18.10.2015).

Представники інших скаутських організацій запрошуються організованими групами та сплачують таку ж вартість, як і члени ПСУ.

Просимо всіх оплатити якомога раніше, адже кількість квитків обмежена і у випадку, якщо квитки закінчаться, батьки будуть доплачувати за більш дорогі.

Знижки для багатодітних та малозабезпечених членів ПСУ будуть надаватись тільки за рішенням директора організації. Знижки (40% від вартості путівки) наявні в обмеженій кількості для дітей, які відвідували заняття впродовж року та проявили себе, як активні скаути. З приводу отримання знижки звертайтесь до своїх керівників загонів, які вже потім будуть це вирішувати з керівником ПСУ.

Оплатити можна тільки через термінал Приват Банку – на картку 5168 7553 7952 8140 (Цибулько Валерія), при оплаті враховуйте, будь ласка, комісію. Реєстрація вважається підтвердженою за умови надання квитанції з ПриватБанку.

У вартість входить: 4-разове харчування, аптечка, проїзд від Києва, автобусні трансфери до місця табору та екскурсій, канцелярія, транспортні витрати (розвідка, доставка загального спорядження), вартість екскурсій, витратні матеріали для занять, спортивний інвентар, дрібне спорядження для занять, нашивки, призи, оренда загального спорядження та оплата витрат волонтерів.

Звертаємо вашу увагу, що завдяки нашому духівнику єпископу Іоні послуги проживання та комунальні послуги надаються нам безкоштовно.

Процес реєстрації: ви оплачуєте вартість табору на картку Приватбанку, надсилаєте смс на номер +38-063-778-40-01, вказавши перераховану суму, точний час транзакції та ПІП дитини. Потім Ви приходите з цією квитанцією та повним пакетом документів на зустріч з організаторами табору.

Зустрічі будуть відбуватись 10 жовтня з 10.00 до 12.30 та 18 жовтня з 14.30 до 16.30 за адресою Київ, вул. Максима Берлинського 23/8а (малий храм). У випадку, якщо Ваша дитина їде перший раз, вона мусить обов'язково прийти на зустріч. Також, в цей час можна буде зробити заміри для скаутської форми, яка є обов'язковою для членів ПСУ для участі в заходах.

Інформацію щодо табору можна отримати за номером 063-778-40-01 — Валерія. Також можна ставити запитання в фейсбук-групі.

Увага! Всі новачки обов’язково повинні відвідати не менше двох недільних занять до табору та пройти співбесіду з духівником організації (якщо вони живуть в Києві) та керівником локального осередку (якщо вони живуть в інших містах).

Під час подачі документів кожен учасник мусить здати: оригінал свідоцтва про народження, довіреність від одного з батьків на супровідника (довіреність буде видана батькам на місці реєстрації, також в групах буде прикріплено примірник), копію паспорта одного з батьків, квитанцію з Приват Банку про оплату, довідку про стан здоров’я та сан-епід стан. Місце та час збору і відправлення дітей з Києва будуть повідомлені за тиждень до виїзду. Також за тиждень до виїзду буде відбуватися видача спорядження.

Нагадуємо, що ПСУ — організація волонтерів, які працюють на основних місцях роботи, беруть відпустки і витрачають час на скаутинг абсолютно безкоштовно, тому просимо цінувати наш час та дотримуватись зазначених правил.

scouts.com.ua

Православные скауты Украины
скауты

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3237

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар