Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Правоохоронці звільнили колишнього настоятеля церкви в Бортничах після психіатричної експертизи. Слідство триває

Версия для печатиВерсия для печати
08 квітня 2015 | Події

Колишнього настоятеля храму Покрови Пресвятої Богородиці в Бортничах священика Миколая Наслудова, який відкопав труну померлої жінки та розмістив її для поклоніння в церкві, відпустили після психіатричної експертизи під особисте зобов'язання, повідомляє ТСН.

Громада храму наразі відновлює парафіяльне життя з новим настоятелем - о.Володимиром Тукало.

Життя після секти: хто потурбується про людей із Бортничів — коментар

«Верю, что Господь принял жертву этих людей…» — новый настоятель церкви в Бортничах

Индуктивный психоз: как это выглядит. Фоторепортаж из Бортничей

Відомо, що на території церкви проживало 80 осіб, які вирізали серії в паспортах і страхались ідентифікаційних кодів. «Тут зібралися люди, які не захотіли приймати цього номера звіриного. Потім ідуть пластикові картки. У кожній номер стоїть — число 666 є числом звіра. Якщо ти приймаєш цей номер, то ти вже не людина, ти прийняв печатку сатани. Ти вже відречешся від Господа», — переконували мешканці церкви.

Як відомо, у лютому цього року священик Микола Наслудов поставив труну з померлою півроку тому парафіянкою Тетяною посеред храму. Парафіянам він сказав, що жінка — свята, тому їй усі мають поклонятися. Згодом міліція затримала настоятеля, а пожильців території виселили. Наслудова відправили на експертизу до психіатричної лікарні, а минулого тижня відпустили. «Медики вже з ним попрацювали і зроблять висновок. Є відповідні терміни, передбачені на ці дослідження, тому немає більше підстав його там утримувати. Слідчий суддя за клопотанням слідчого та прокурора зобов'язав його з'являтися за першим викликом до слідчого або суду, не виїжджати за межі Києва, а також повідомляти про зміну свого місця проживання», — заявив старший прокурор прокуратури Дарницького району Києва Олександр Стригунов.

Крім того, прокурори стверджують, що Наслудов співпрацює зі слідством. Йому оголошено підозру за статтею 297 ККУ – «наруга над могилою». Інші факти наразі досліджуються.

Церкву вже із новим настоятелем протоієреєм Володимиром Тукало охороняє Дарницька громадська варта. Люди бояться, що священик зі своєю паствою повернеться. Як повідомлялося раніше, шоковані родичі сектантів розповіли, як віряни у Бортничах поклонялися домовині з трупом.

ТСН

протоиерей Владимир Тукало
Ситуация в Покровском храме в Бортничах

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2053

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар