Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ПРАГА. Доповідь арх. Євфросина (Білаша) про стан церков в Україні викликала на конференції «Церква-суспільство-секуляризація» інтерес світових вчених

Версия для печатиВерсия для печати
29 жовтня 2013 | Освіта

24-25 жовтня у рамках Програми розвитку науки Карлового університету в Празі «Теологія як засіб інтерпретації історії та культури» відбулася Міжнародна наукова конференція «Церква-суспільство-секуляризація».

Організатором наукового зібрання виступив гуситський богословський факультет Карлового університету.

Міжнародна конференція відбулася в Імператорському залі Каролінуму – історичному комплексі Карлового університету, збудованого у XIV столітті.

На запрошення декана гуситського богословського факультету Карлового університету в Празі доктора богослов’я, професора Яна Благослава Лашека участь у конференції взяв клірик Української Православної Церкви, доктор богослов’я, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін та міжнародного кримінального права Ужгородського національного університету, а також постійний автор «Православія в Україні» архімандрит Євфросин (Білаш).

Виголошена ним доповідь на тему «Християнські церкви України в новітню епоху секуляризації: сучасний стан та перспективи» викликала жваве обговорення та дискусію серед науковців.

Участь у конференції також взяли такі відомі чеські та німецькі теологи, як проф. Зденек Кучера, проф. Любош Кропачек, проф. Рудольф Груліх, д-р Камілла Веверкова та ін.

Для довідки:

Гуситський богословський факультет Карлового університету в Празі налічує більше 1400 студентів, готує спеціалістів із 27 спеціальностей і є єдиним факультетом у Чехії, що готує бакалаврів та магістрів теології зі спеціальності «Православна теологія».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Матеріали архімандрита Євфросина (Білаша) із серії публцікацій «Одеський мартиролог»

Архимандрит Евфросин (Билаш)
Церковь и наука

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3403

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар