Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ПОТРІБНА ДОПОМОГА! Зробімо хворому Миколці подарунок до Дня святого Миколая – необхідні кошти на лікування

Версия для печатиВерсия для печати
11 грудня 2013 | Потрібна допомога

У дні Різдвяного посту, напередодні свят вмц. Варвари та свт. Миколая Чудотворця, з проханням про допомогу хворому сину Миколці до редакції «Православія в Україні» звернулася його мама Марія Лемішка.  

21 грудня Миколці виповниться 14 років.

Микола Лемішка – інвалід дитинства. Лікарі поставили йому діагноз: ДЦП (дитячий церебральний параліч), спастична тетраплегія. Симптоматична епілепсія. Рухові порушення ІІІ рівня за класифікацією GMFCS. Функції руки IV рівня за класифікацією MACS.

Із самого народження хлопчик проходить інтенсивні курси лікування.

А завдяки 14 курсам реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування проф. В.І. Козявкина в м.Трускавець Миколка почав самостійно сидіти і навіть робити декілька кроків, тримаючись за руку, та набагато зменшилась частота приступів судом.

Зараз лікарі йому призначили 15-й курс лікування в клініці проф. В.І. Козявкина. Цей курс Микола має пройти з 10 по 22 лютого 2014 року. Вартість лікування – 23 тисячі 136 грн. Тому просимо молитов та звертаємось до всіх небайдужих: допоможіть зібрати кошти на лікування Миколки!

Зробімо разом Миколці подарунок до його Дня Ангела – Дня святого Миколая – та Дня народження.

 

Мама хворого Миколки Марія Лемішка у листі до редакції розповідає:

«Мій син Миколка народився 7-місячним із вагою 2490 г. Від самого народження йому проводилась інтенсивна терапія. Ранній психомоторний розвиток із затримкою… Під час пологів у дитини сталося кисневе голодування мозку, і відмерли клітини головного мозку.

Миколка проходив лікування в Тернопільській обласній дитячій лікарні в неврологічному відділенні регулярно.

Також два рази проходив обстеження в Київському інституті акушерства, гінекології та педіатрії та в Київському інституті нейрохірургії.

У сина були дуже сильні приступи судом, він переніс три паралічі правої сторони тіла, зокрема руки та ноги. Під час останнього приступу, коли стався останній параліч, в Миколки стався перелом ключиці. І син ще цілий місяць був у гіпсі. Також син приймав дуже сильні протисудомні препарати.

Є ще дуже неприємна проблема – мій син не контролює функції тазових органів. Тому потрібно постійно його вдягати в підгузки.

Однак завдяки 14 курсам реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування проф. В.І. Козявкина в м.Трускавець Миколка почав: самостійно сидіти, стояти при підтримці за одну руку, робити декілька кроків, тримаючись за одну руку, набагато зменшилась частота приступів судом, збільшився словниковий запас слів, не приймає ніяких протисудомних препаратів.

Зараз лікарі йому призначили 15-й курс лікування в клініці проф. В.І. Козявкіна в Трскавці. Цей курс Микола має пройти з 10 по 22 лютого 2014 року. Вартість лікування – 23 тисячі 136 грн.

Але я не маю коштів – ніде не працюю, тому що потрібно постійно доглядати сина, оскільки він не може себе сам обслуговувати.

З його батьком я розлучена більше 12 років. Ніякої допомоги від нього не отримуємо.

Наш дохід складається тільки з соціальної допомоги за доглядом за інвалідом. З вересня місяця – це 1835 грн. Інших доходів у нас немає. Зрозуміло, що більша половина цих грошей йде на харчування та придбання підгузків.

Дуже прошу: зрозумійте мене та допоможіть поставити сина на ноги. Допоможіть дати Миколці можливість радіти життю! Дякую!»

***

Мама Миколки – Марія Миколаївна Лемішка

тел.: (067) 111-18-80

Адреса: Тернопільська обл., Теребовлянський р-н,с.Ілавче

Реквізити для надання допомоги:

Одержувач: Приватбанк

Номер рахунку: 29244825509100

МФО: 305299

ОКПО: 14360570

Номер картки: 5168 7553 0794 4237

Одержувач: Лемішка Марія Миколаївна

 

 

 

 

 

 

3121

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар