Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ПОТРІБНА ДОПОМОГА. 27-річному Сергію на лікування необхідні 14 000 грн. щомісяця

Версия для печатиВерсия для печати
17 жовтня 2013 | Потрібна допомога

Сергій Сидоров, 04.08.1986 р.н., м. Київ, діазног: синдром Гієна-Барре, остополорадикулоневрит герпесвируної етиології 7-й тип. 

На лікування в місяць потрібно близько 14 000 грн.

Сергій Сидоров уже більше 3 років лікується від рідкісної хвороби. За аналізами та спостереженнями лікарів покращення є, але дуже повільне. Ще вчора він повинен був розпочати наступний курс ліквання, але на це не вистачає коштів. За словами лікарів у нього є ще неділя, щоб почати приймати ліки, інакше попередні досягнення підуть нанівець. На сьогодні тільки на один основний препарат потрібно зібрати ще 4000 грн.

Зараз життя хлопця - не просте. Сергій майже не бачить, порушена координація рук і ніг. Відчуває постійні сильні болі у ногах. Долоні мають дуже погану чутливість. Читати Сергій не може, тільки слухати аудіозаписи. Знайти якусь роботу, щоб себе зайняти, теж не виходить – працевлаштування у нас для здорових людей є проблемою. Самостійно вийти на вулицю, щоб порухатись – проблематично. Доводиться багато часу сидіти в чотирьох стінах, поки мама працює допізна.

Сергію і його сім’ї потрібна наша допомога. Перш за все молитва. А також особливо зараз - посильна фінансова допомога на регулярні обстеження і придбання ліків.

Його сім’я прожила непросте життя. Волонтери Іонівського монастиря знають їх вже не один рік - це прості, чесні люди. Стараються бути хорошими православними християнами. Регулярно приймають участь у Церковних Таїнствах. У сім’ї є духівник.

Мама зараз працює не за фахом, отримує невеликі кошти, дуже багато сил віддає на лікування свого сина. Хоча вона і сама має інвалідність. Сергій привітний, скромний хлопець, який має важкий хрест: біль, затяжна хвороба, чотири стіни.

Звичайно буває насідають і різні гнітючі думки. Був здоровою, активною молодою людиною, планував своє життя, сам на себе заробляв, а тут раз… і вже мало щось сам може робити, потребує стороннього догляду. Неприємно, що є «ніби обузою навколишнім». Однак ми знаємо, що Бог дає хрест по силам (Сергій і сам це часто каже). Ніколи не чули від Сергія нарікання на Бога, на життя, «на долю».

Він старається жити. Нам треба зараз просто допомогти хлопцю і його сім’ї, підтримати їх зусилля – молитва і посильна фінансова допомога на ліки.

Завдяки допомозі небайдужих людей Сергій вже пройшов 6 курсів лікування препаратом Біовен Моно. Лікуючий лікар Сергія, заступник директора замісник директора Інституту імунології та алергології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця кандидат медичних наук Дмитро Мальцев рекомендує продовжити лікування і пройти ще три курси препарату. Одна ампула препарату Біовен Моно коштує 11 000 грн. Окрім цього ще потрібні слідучі препарати:

1. Противірусні:
- Вальтрекс (500) (3 упаковки в місяць) – 170 грн. за упаковку
- Нейромидин (2 упаковки в місяць) – 120 грн. упаковка
- Нейралгин (3 упаковки в місяць) - 80 грн. упаковка
- Пенталгин - 8 грн. упаковка
- Кетанов - 130 грн. упаковка
- Деклофенак - 5 грн. упаковка
- Дексалгин - 65 грн. упаковка

2. Заспокійливі: 
- Гидозепам - 40 грн. упаковка
- Донормил - 50 грн. упаковка
- Адаптол - 60 грн. упаковка

3. Препарати для підтримки печінки
- Гепабене - 70 грн. упаковка

Та інше.

Всі ці ліки потрібно приймати щомісяця по 2-3 упаковки.

Загалом на місяць потрібно близько 14 000 грн. Сам курс лікування три місяці.

Зараз вся надія Сергія тай його матері тільки на небайдужих людей. Сергій терпить сильні болі, але лікарі не рекомендують покищо переходити на "наркотики".

Дуже просимо вашої допомоги! Будемо вдячі будь-якій суммі, адже маленьких сумм не буває!

Координати:
Мама Ольга Броніславівна: 096 422 31 61
Волонтер: 098-441-88-74, Надія

Реквізти для надання допомоги: 
Отримувач: ПАО КБ ПриватБанк
Код отримувача (ОКПО, ЕДПРОУ): 14360570
Код банка отримувача (МФО): 305299
Рахунок отримувача: 29244825509100
Призначення платежу: для поповнення картки № 4627 0812 0063 8646 Отримувач: Сидоров Сергій Валерійович

molodost.in.ua

милосердя
3173

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар