Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Попрощатися з Предстоятелем можна буде вже сьогодні: о 16:45 труну з тілом доставлять до Успенського собору Києво-Печерської Лаври

Версия для печатиВерсия для печати
05 липня 2014 | Події

Труну з тілом Блаженнішого Митрополита Володимира сьогодні о 16:45 зустрічатимуть біля Святих воріт Києво-Печерської Лаври. Попрощатися з Предстоятелем можна буде в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври, де гроб буде стояти до відспівування.

Сьогодні вдень гроб із тілом Блаженнішого Митрополита Володимира було доставлено до його резиденції у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі, де Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій відслужив заупокійну літію.

У неділю, 6 липня, Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій у співслужінні єпископату і духовенства звершить в Успенському соборі Божественну літургію.

***

Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відійшов до Господа в суботу 5 липня 2014 року о 6:05 ранку на 79 році життя після тривалої хвороби.

Час відспівування та місце погребіння Блаженнішого Митрополита Володимира визначить Священний  Синод Української Православної Церкви. Також буде призначено дату проведення Собору єпископів Української Православної Церкви, який має обрати нового Предстоятеля УПЦ.

 
† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
Умер Блаженнейший Митрополит Владимир

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4064

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар