Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ПОЛТАВА. Після відкритого листа УПЦ (КП) вийшло офіційне звернення митрополита Филипа

Версия для печатиВерсия для печати
24 березня 2014 | Коментарі

Звернення правлячого архієрея до духовенства і віруючих Полтавської єпархії Української Православної Церкви у зв'язку з останніми подіями в Україні:

«В останні місяці наша багатостраждальна Вітчизна – Україна – переживає непростий період своєї історії. В результаті жахливого протистояння, що сталося на вулицях золотоверхого Києва, пролилася кров сотень людей, багато було понівечених та покалічених.

Пам'ятаючи про те, що Бог наш не є Богом ворожнечі, а Богом миру, ми однозначно засуджуємо гріх вбивства, особливо коли гинуть невинні. Закликаю всіх вас, дорогі мої, підносити молитви за здоров'я поранених, спокій душ загиблих, посильно допомагати усім тим, кого спіткало горе», – зазначається у листі.

Владика наголошує, що в умовах складної суспільно-політичної кризи в країні, Українська Православна Церква залишається Церквою українського народу:

«Відділення Церкви від держави не означає Її відокремлення від українського суспільства. Ми, православні християни, не бажаємо ділити наших співвітчизників на «своїх» та «чужих» за політичною, територіальною, національною, мовною, соціальною чи будь-якими іншими ознаками. Для нас, віруючих, єдність у Христі є важливішою ніж наші земні відмінності».

Митрополит Филип наголошує, що ми маємо докласти усіх зусиль, аби на українській землі більше ніколи не проливалася людська кров:

«Всечесні отці, дорогі брати та сестри, православні християни землі Полтавської! Шляхом до Воскресіня Христового ми маємо йти й до воскресіння України!

А тому, дорогі мої, пам'ятаючи, що і гнів, і милість знаходяться у Правиці Божій, закликаю Вас посилити піст та примножити молитви. Закликаю молитися всіх – священників та дияконів, ченців та мирян!

Хай спільна молитва за нашу Богом бережену Україну, народ, владу та військо її до Господа Вседержителя, Пречистої Діви Богородиці, всіх святих землі нашої Полтавської допоможе відновити мир, стабільність та добробут нашого народу!».

pravoslavie.poltava.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

ФИЛИП (Осадченко), митрополит Полтавський і Миргородський
Полтавська єпархія
диалог УПЦ и УПЦ (КП)

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3814

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар