Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ПОХОРОН БЛАЖЕННІШОГО відбудеться 7 липня. До цього часу прощання - ЦІЛОДОБОВО

Версия для печатиВерсия для печати
06 липня 2014 | Редакция | Події

Священний Синод Української Православної Церкви, що відбувся у Києво-Печерській Лаврі в неділю 6 липня, визначив дату похорону спочилого Предстоятеля.

Відспівування Блаженнішого Митрополита Володимира буде звершено 7 липня 2014 року на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври. Поховають Предстоятеля на лаврському братському кладовищі біля храму Різдва Божої Матері.

У понеділок, 7 липня, Божественна літургія в Лаврі розпочнеться о 7:00. Після Літургії — чин відспівування. Потім труну з тілом Блаженнішого Митрополита Володимира хресною ходою буде перенесено на братський цвинтар, що біля храму на честь Різдва Божої Матері на Дальніх печерах Лаври. Тут на кладовищі його буде поховано.

УВАГА! Прощатися з Блаженнішим Митрополитом Володимиром можна ЦІЛОДОБОВО, у тому числі під час Божественної літургії вранці 7 липня, до початку відспівування. Потім вшанувати пам’ять спочилого Предстоятеля УПЦ можна буде на місці його поховання.

***

Після похорону відбудеться друга частина засідання Священного Синоду УПЦ: буде визначено дату проведення Собору єпископів УПЦ для обрання нового Предстоятеля Української Православної Церкви.

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
Умер Блаженнейший Митрополит Владимир
Священний Синод УПЦ 6 липня

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
5411

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар