Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Відеокоментар Бориса Херсонського до лекції про різдвяну поезію

Версия для печатиВерсия для печати
16 січня 2017 | Коментарі

14 січня у Відкритому Православному Університеті відбулася «Вспышка сверхновой» — так називається збірка різдвяних віршів, яку представив на лекції автор — поет Борис Херсонський.

Борис Херсонський

«Сьогодні вечір названо лекцією, але то є щось між лекцією і поетичним вечором. Це була лекція про різдвяну поезію взагалі, починаючи від євангельських висловів «Слава во вишніх Богу»  і закінчуючи поезією народною – колядками.

Вона була поєднана з презентацією збірки «Всыпшка сверхновой», яку видало видавництво «Дух і літера». Це збірка різдвяних віршів, які писались протягом 30-ти років.

Збірка не дуже велика, не така як інші мої книжки. Але вона зроблена як книга, вона монотематична, має певну структуру, і цю структуру мені дарувала афроамериканська поезія - спірічуелс про Різдво Христове, яка нагадує нам лічилку: «Один-один — Исус — Божий Сын, в Вифлееме был рожден. Дважды два — звезда Рождества...». Ці вірші стали каркасом, на якому побудована книжка. Доповнює структуру і гравюра, яка частинами зростає від вузької стрічки до повної гравюри наприкінці книжки».

Дивіться ВІДЕОпідсумок поетичного вечора від Бориса Херсонського:

Борис Херсонський
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2581

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар