Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Починати треба з каяття» – прот. Георгій Коваленко про шляхи порозуміння

Версия для печатиВерсия для печати
20 лютого 2014 | Інтерв’ю

«Святе Письмо говорить, що причини примноження беззаконь полягають у тому, що в людях пропадає любов: відсутність цієї любові до ближнього, любові навіть до ворога – тобто відсутність християнського ставлення до ближнього. А також відсутність розуміння, знання і бажання виконання Божих заповідей, одна з яких прямо говорить: «Не вбий», – зокрема сказав отець Георгій, відповідаючи на запитання, чому брат пішов на брата.

За словами отця Георгія, зараз розмови про політику переповнені брехні і маніпуляцій. «Тому Церква знову нагадує і політикам, і державним діячам, щоб повернути довіру між собою, треба повернутися до виконання християнських чеснот – Божих заповідей», – зауважив о. Георгій.

Він також нагадав, щоб бути віруючим, потрібно не лише знати Божі заповіді, а й втілювати їх у життя.

Тож, чому миролюбивий український народ так змінився, і брат пішов на брата, чому люди не прислухаються до Божих заповідей, а йдуть на поводу політиків, як уникнути ідеї «око за око, зуб за зуб» та з чого починати вихід із кризи – голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ Георгій Коваленко у програмі «Відкрита студія» в ефірі Першого каналу Українського радіо (ефір від 19.02.14). Ведучий – Владсилав Обух, режисер – Людмила Хоменко.

Прослухати радіопрограму «Відкрита студія» за 19.02.14 р.

Протоиерей Георгий Коваленко
Евромайдан и Церковь
Церква і держава

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2927

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар