Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Підсумки головування УПЦ у ВРЦіРО

Версия для печатиВерсия для печати

Завершилося головування Української Православної Церкви у Всеукраїнській раді церков і релігійних організацій, яке тривало понад півроку.

Цей період був найскладнішим як в житті нашої держави, так і в діяльності ВРЦіРО.

За період головування УПЦ Рада прийняла 5 звернень та 7 заяв, організовувала постійні наради та консультації. Зокрема, зустрічі як з попереднім Президентом, так і з опозицією задля пошуку шляхів виходу з кризи.

На завершення засідання митрополит Онуфрій зазначив, що згідно з оцінками експертів, протягом згаданого кризового періоду міжконфесійна Рада проводила правильну та виважену політику, спрямовану на подолання кризових явищ в українському суспільстві.

Випрацювані та спільно прийняті звернення та заяви були вірними та своєчасними. ВРЦіРО в ці буремні часи змогла втримати баланс, не стала на бік жодної зі сторін у політичних та військових конфліктах, що сталися в Україні за останні півроку.

В той самий час ВРЦіРО одностайно та рішуче висловлювалася за збереження територіальної цілісності й незалежності України та засуджувала прояви сепаратизму. Завдяки діяльності ВРЦіРО вдалося і вдається й надалі утримувати міжконфесійний і міжрелігійний мир в Україні, незважаючи на спроби окремих сил цей мир розхитати.

Члени Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій щиро подякували Українській Православній Церкві за напружену працю в такий складний період.

На завершення митрополит Онуфрій висловив сподівання, що Рада й надалі зможе витримувати збалансовану позицію щодо суспільно-політичних подій у країні та, залишаючись міжрелігійним органом, бути прикладом у збереженні миру й порозуміння для українського суспільства.

АНТОНІЙ (Паканич), митрополит Бориспільський і Броварський, Керуючий справами УПЦ
1.Блаженніший ОНУФРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви
Відділ зовнішніх церковних зв’язків УПЦ
Протоиерей Николай Данилевич
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3041

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар