Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Вже сьогодні у Відкритому Православному Університеті презентують перше творче видання щоденних молитов

Версия для печатиВерсия для печати
12 січня 2017 | Книжки | Архів

Щойно побачив світ #Молитовник православних вірян — перше творче видання збірки молитов для щоденного використання, складеної на основі класичних чинів Часослову (основа церковного богослужіння) та молитов наших сучасників.

12 січня у Відкритому Православному Університеті під час лекції «Молитовник: давні сенси і сучасні форми» відбудеться презентація книги.

Автор ідеї і упорядник цього видання протоієрей Andriy Dudchenko — священик УПЦ, член наукової ради Відкритого Православного Університету — поділиться роздумами про ідеї, втілені в Молитовнику: поєднання традиції та сучасності, втілення принципу молитовного розмаїття, об’єднання вірян розділених українських церков в молитві за примирення і єднання, сучасна мелодійна мова і вишукана естетика тощо. 

«Серед вірян УПЦ існує великий попит на молитовник українською мовою, — написав у ФБ отець Андрій.

 — Незважаючи на те, що можна знайти велику кількість молитовників українською на парафіях УПЦ КП, УАПЦ та УГКЦ, віряни УПЦ побоюються ними користуватися через те, що ті видання не мають благословення церковної влади УПЦ, або такої, що є визнаною з боку УПЦ.

Видання молитовника українською за підтримки УПЦ в Канаді (в юрисдикції Константинопольського Патріархату), сподіваємося, буде прийнято відкритими до діалогу християнами з усіх українських православних юрисдикцій».

Видавцем стало київське гуманітарне видавництво Дух і Літера, партнером — Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості — нецерковний просвітницький заклад, відкритий до співпраці з усіма українськими конфесіями.

***

Тези лекції та обговорення:
- Молитва і молитовне правило: закон чи творчість?
- Види приватної молитви. Як молились християни минулих століть?
- Хто має встановлювати норму молитви?
- Молитва як передумова церковного примирення і єднання.

***
У презентації візьмуть участь члени творчої групи, які працювали над проектом (перекладач Vladimir Sholokh, літературний редактор протоієрей Богдан Огульчанський, поетеса Olesya Mamchych, художник Oleksiy Chekal), а також науковці і церковні пастирі, представники видавництва Дух і Літера.

Початок заходу — о 17:00.

Адреса: вул. Володимирська, 24, Національний заповідник «Софія Київська», Актова зала Теплої Софії

ВХІД ВІЛЬНИЙ

 

Протоієрей Андрій Дудченко
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4106

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар