Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Педуніверситет ім.Драгоманова запрошує отримати кваліфікацію магістр релігієзнавства

Версия для печатиВерсия для печати
16 липня 2015 | Освіта | Архів

Центр дослідження релігії НПУ ім. М.П. Драгоманова, кафедра культурології оголошує набір на магістерську программу «Соціально-політична етика та теологія» з отриманням кваліфікації: магістр релігієзнавства; науковий співробітник; викладач; аналітик суспільно-політичних процесів.

Унікальність цієї програми в тому, що крім теоретичних знань в області сучасної політичної теології та сучасного релігієзнавства, магістранти матимуть можливість від фахівців Паппердинського університету (США) опанувати практичні навики ведення переговорів у кризових ситуаціях. Навчання може бути як за рахунок державного бюджету, так і власним коштом.

Програма об’єднує в собі чотири блоки дисциплін, націлених на формування компетенцій в декількох напрямах: розуміння релігійної ситуації в Україні та світі, а також актуальних трендів розвитку сучасного релігієзнавства; осмислене використання сучасних теоретичних на практичних знань та навиків у викладанні релігієзнавчих та богословських дисциплін; оволодіння актуальними знаннями з соціально-політичної етики та теології; вміння організовувати і проводити переговори для вирішення кризових ситуацій.

Лекторами програми є кращі українські та зарубіжні вчені-практики. Проект зорганізовано спільно з Пеппердинським університетом, який є одним з найкращих центрів підготовки фахівців з організації та веденні переговорів у кризових ситуаціях.

Термін навчання: 2 роки.

Форма навчання: заочна (30 днів аудиторного навчання в рік).

Можливі результати: диплом магістра релігієзнавства (державного зразка) та сертифікат від Інституту Штрауса при Школі права Пеппердинського Університету «Політична етика. Переговорництво в кризових ситуаціях».

Детальніше читайте на сайті Центру дослідження релігії: http://csr.npu.edu.ua/ua/op/3-pb.html

Довідки за телефоном: +38 (050) 617-61-39 (Vitaliy Khromets).

освіта
релігієзнавство

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2947

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар