Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Останній в 2015 році випуск радіопрограми «Православіє в Україні» підготував сюрприз. Який — слухайте на порталі вже зараз

Версия для печатиВерсия для печати
28 грудня 2015 | Просвіта, ЗМІ

Сюрпризом, який вийшов в ефір в останньому в 2015 році випуску нашої радіопрограми на Українському радіо, стала розповідь про дивовижних людей — справжніх подвижників, і до того ж – наших сучасників.

Слухайте програму вже зараз на нашому сайті:

Радіопрограма «Православіє в Україні». 104(224)_26-12-2015

***

Поки всі навкруги готують новорічний святковий стіл, ламають голову над тим, що подарувати близьким і чим порадувати, одне незвичайне подружжя з Київщини — священик Олександр Журавльов та його дружина матінка Анна вирішили провести час… з користю для Церкви.

І на початку передостаннього тижня 2015 року влаштували потужний форум для священнослужителів, які на Київщині працюють з молоддю. Адже новорічні та різдвяні свята — традиційний час, коли молодь найбільше задіяна в парафіяльних заходах: готує вертепи, різдвяні концерти, вистави, а ще — подарунки та привітання для соціально незахищених наших громадян: літніх людей у будинках престарілих, дітей-сиріт у дитбудинках, хворих діток у лікарнях. І як краще все це організувати, і радилися зокрема на спільному заході в Києво-Печерській Лаврі київські священики.

Наскільки цікаво ці дитячі заходи пройдуть, ми сподіваємося розказати в наших наступних програмах, а поки що просто не могли пройти повз цих дивовижних людей — священицьке подружжя Журавльових.

Отець Олександр рівно 20 років служить на сільській парафії — у селі Заворичі на Київщині. Поруч із ним — вірна подруга і помічниця — дружина Анна та їхні четверо діток. Батюшка з парафіянами повністю з руїн відбудували старовинний Георгіївський храм, створили міцну, дружню громаду, при якій діють дитяча студія, сімейний клуб, молодіжний рух — і все це у маленькому селі на 1200 мешканців.

Как не скучно с бабушками… Это самый лучший фильм о сельском приходе

Реальная помощь неравнодушных, или Путешествие по сельским дорогам Украины

Як це — батюшка з матушкою, самі з міста, стільки років на сільській парафії і не втратили ані запалу, ані ентузіазму, і до всього беруться з палким, гарячим серцем.

Про це та інше слухайте в новому випуску нашої останньої в цьому році радіопрограми «Православіє в Україні».

***

Радіопрограма «Православіє в Україні» – спільний проект Першого каналу Українського радіо та Української Православної Церкви, виходить за підтримки Інтернет-порталу «Православіє в Україні» з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Ведучий – протодиякон Микола Лисенко.

Слухайте програму «Православіє в Україні» щосуботи о 7:20 - на хвилі Українського радіо (Київ — 105 Fm).

Усі випуски радіоогляду ОН-ЛАЙН на порталі «Православіє в Україні» у розділі «РАДІО».

Протоиерей Александр Журавлев
радіопрограма «Православіє в Україні»
Церква і молодь

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1922

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар