Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Особливі діти Волині отримали 300 тисяч гривень допомоги. ФОТОРЕПОРТАЖ

Версия для печатиВерсия для печати
17 березня 2016 | Діти, молодь

Матеріальну допомогу родинам дітей із синдромом Дауна, дітей-аутистів, багатодітним сім’ям, а також сиротам, батьки яких загинули в зоні АТО, днями передало духовенство Волинської єпархії УПЦ.

Кошти збирали усі віряни єпархії під час Різдвяного благодійного концерту, який проводиться тут вже понад 20 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

250 тисяч гривень зібрав для дітей-сиріт 22-й Різдвяний благодійний концерт на Волині

За цей час для підтримки нужденних віруючі волиняни, парафіяни єпархії, пожертвували понад 3 мільйони гривень. Загальна сума коштів, яку зібрали під час останнього концерту та у парафіях єпархії, склала 300 тисяч гривень.

Символічно, що передача благодійних пожертв відбувалася у приміщенні Волинської єпархії — у Свято-Пантелеймонівському храмі. На зустріч запросили громадські об’єднання батьків дітей із синдромом Дауна та іншими вадами розвитку, батьків дітей-аутистів, Центр реабілітації інвалідів дитинства «Джерело життя» та Центр реабілітації дітей із міста Ковеля.

Вручити матеріальну допомогу сім’ям, які виховують особливих дітей, прийшов вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Нафанаїл. Сім’ї особливих дітей активно спілкуються одна з одною. І це далеко не перша їхня зустріч, тож і діти, і їхні батьки прекрасно знають священиків: протоієрея Валентина Марчука, голову єпархіального інформаційно-просвітницького відділу, ієромонаха Іллю (Вишневського), керівника єпархіального молодіжного відділу, бо саме волонтери з «молодіжок» і є першими помічниками організацій особливих дітей. А найпершим другом для усіх них є волонтер Олег Редько.

50 тисяч гривень владика Нафанаїл передав Волинській обласній організації Дитячого фонду України. По 3 тисячі гривень вручив родинам загиблих в АТО із села Піддубці, в яких напівсиротами залишилися діти. Це родини Сергія Писарука та Василя Зелінського.

Молоді вдови загиблих на Донбасі воїнів отримали допомогу від Волинської єпархії

Понад 50 тисяч було роздано на місцях по благочиннях єпархії родинам загиблих в АТО.

З пожертв благодійного єпархіального концерту 109 тисяч гривень вирішено передати багатодітній родині із села Михайлин Рожищенського району для придбання власного дому.

Для родини, в якій 9 дітей залишилися круглими сиротами, Волинська єпархія збирає кошти на житло

Доля цієї незвичайної родини, в якій і мама, і тато в дуже короткий проміжок часу пішли з життя, залишивши 9 дітей, 5 з яких неповнолітні, є непростою. Так склалося, що наразі вони мешкають у найманій хаті. А завдяки підтримці Волинської єпархії, котра і сама вносить солідну лепту у добру справу, продовжуючи збір коштів від охочих допомогти сиротам, родина матиме власний дім.

Добра справа — це завжди самопожертва, наголосив у своєму слові під час передачі благодійних коштів єпископ Нафанаїл. Але всі справи, які звершуються з Божим благословенням, приносять людині душевну і духовну радість.

Волинська єпархія УПЦ допомагає родинам особливих дітей вже не перший рік. Це були і продуктові набори, і сертифікати на побутову техніку, і просто передача коштів на потреби. І зараз владика Нафанаїл вручив представникам організацій особливих дітей конверти з матеріальною допомогою.

Та найважливішим для них є те, що кожна з організацій має свого духівника, священика Волинської єпархії, що діти спілкуються з молодими віруючими — волонтерами, що одна зі змін у православному таборі «Стежина добрá» завжди призначена для дітей з особливими потребами, що Волинська єпархія нещодавно провела прекрасний фестиваль «Особлива дитина — особливий талант», де діти, які раніше навіть не виходили з дому, виступали на справжній сцені…

На Волині відбувся фестиваль «Особлива дитина — особливий талант»

Але все це робиться, зазначив владика Нафанаїл, для слави Божої, для того, аби земний хрест, який несуть ці люди, був їм хоч трохи легший. Бо віруюча людина знає, що коли щось робиться з Богом, з Його благословенням, то і світ тоді добріший.

Кожному із діток владика Нафанаїл вручив шоколадки, і подав пастирське благословення.

За матеріалами сайту Волинської єпархії УПЦ

Волинська єпархія
протоієрей Валентин Марчук
Олег Редько
діти-сироти
діти-інваліди
Єпископ Камінь-Каширський Нафанаїл (Крикота)

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6604

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар