Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Олена Щербакова про свій курс: «Кожен мій студент вийде на «риторичну Голгофу» і скаже найсуттєвіше»

Версия для печатиВерсия для печати

Доцент, кандидат філологічних наук Олена Щербакова, яка працює в Інституті вищої освіти Національної академії педнаук України, презентувала слухачам Відкритого Православного Унерситету курс «Школа риторичної культури мовця-християнина».

В’ячеслав Горшков та Олена Щербакова — про свої навчальні курси у Відкритому Університеті

«Ми — на порозі зустрічі з універсальною сферою гуманітарного знання, — сказала у виступі пані Олена. — За основу ми беремо риторику як синтез науки та мистецтва усної публічної переконуючої комунікації.

Наш шлях освячуватиме дороговказ. Це книжка митрополита Іларіона «Слово про закон і благодать»... Її цінність полягає в тому, що цей унікальний твір (а це ще 1050-й рік!), читали на території і у храмі Софії Київської. А наше завдання — винайти свій стиль ораторського мистецтва».

Тим, хто пройде до кінця риторичний шлях, пані Олена запропонує зайти у Софію Київську і побачити ту вівтарну частину, де сидів митрополит Іларіон і де у присутності великої княжої родини було проголошено його «Слово».

А щоби позбутися страху публічних виступів, викладач пообіцяла кожному студентові, що він вийде на «риторичну Голгофу» із самопрезентацією або повідомленням і виступить за всіма правилами риторики.

Дивіться повну відеоверсію презентації курсу Олени Щербакової на публічній лекції у Відкритому Православному Університеті.

Для запису на курс звертайтеся за телефонами:

(073)012-77-56

(097)705-38-57

Олена Щербакова
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості
освітні курси ВПУ

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4964

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар