Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ОФІЦІЙНО. Особа, звинувачувана в сепаратизмі, заборонена в служінні та не є кліриком Сумської єпархії УПЦ

Версия для печатиВерсия для печати
12 листопада 2014 | Церква і держава

У зв'язку з тим, що у ЗМІ з’явилась інформація про те, що священика Сумської єпархії УПЦ МП було засуджено за сепаратизм, прес-служба Сумської єпархії Української Православної Церкви зробила офіційну заяву.

Особа, яку мають на увазі представники ЗМІ, заборонена у священнослужінні та не є штатним кліриком Сумської єпархії Української Православної Церкви.

При цьому єпархіальна прес-служба повідомляє, що офіційна позиція Сумської єпархії Української Православної Церкви щодо питань територіальної цілісності залишається незмінною: Сумська єпархія Української Православної Церкви жодним чином не підтримує будь-яку діяльність, що може порушити цілісність нашої Української держави або допустити зовнішнє втручання, створити загрозу для співіснування людей із відмінними світоглядними позиціями.

Також Сумська єпархія рішуче відкидає ідеї сепаратизму чи розділення нашої Батьківщини у будь-якому вигляді, закликає виявляти братерську та сестринську любов до співвітчизників, незважаючи на походження, мову, релігію, суспільно-політичні погляди тощо. Розпалювання ненависті до людини через етнічні та релігійні відмінності вважає неприпустимими.

За матеріалами прес-служби Сумської єпархії УПЦ

Сумська єпархія

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2521

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар