Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

НЕВІДОМИЙ БЛАГОДІЙНИК через один із київських монастирів передав 100 тисяч гривень на #ПДМШ ім.Пирогова

Версия для печатиВерсия для печати
18 листопада 2014 | Події

ПОДАРУНКОМ АНГЕЛІВ назвав 100 тисяч гривень, переданих на Перший добровольчий мобільний шпиталь ім.Пирогова, Генадій Друзенко на своїй сторінці у фейсбук. Ці кошти йому віддали в одному з київських монастирів — спеціально для того, щоб розрахуватися за мобільну операційну УРАЛ.

Генадій Друзенко, як Урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики, виступає одним із ініціаторів і головних реалізаторів проекту Першого добровольчого мобільного шпиталю ім.Пирогова ‪(#‎ПДМШ).

14 листопада за мобільну операційну потрібно було сплатити 66 тисяч гривень.

Ввечері 14 листопада на своїй сторінці у фб він повідомив про те, що всі кошти було зібрано — через один дивовижний випадок.

«Сьогодні я був близький до відчаю, бо збори на ‪#‎ПДМШ ім. Пирогова все більше відставали від розміру наших боргів та потреб.

З 66 тисяч гривень, потрібних, аби розрахуватися за переобладнаний під мобільну операційну УРАЛ, ми за день не назбирали навіть 10-ти...

І раптом вже ввечері до мене в ФБ постукалась людина, яку, як з’ясувалося згодом, я бачив лише раз у житті.

А далі почалось справжнє чудо. Вже за кілька годин я був в одному монастирі (УПЦ-МП!), де після короткої розповіді про #ПДМШ отримав від ченця пакет з грошима та ікону Св. Тройці.

Пакет ченцю приніс невідомий благодійник, який навіть не назвався, але попросив передати гроші на потреби постраждалих в зоні АТО. Після перерахунку в кульку виявилось рівно 100 тис. грн.

В мене немає жодних сумнівів, що серед жертводавців #ПДМШ з’явився ангел. Принаймні почерк вчинку однозначно ангельський.

‪#‎УРАЛНАШ! Той самий УРАЛ, в якому обладнана мобільна операційна…

Але найголовніше — зникли будь-які підступні сумніви в тому, що ми взялися за справу, яку не потягнемо. З таким відвертим божим благословенням та допомогою ангелів ми зможемо все!»

Як повідомив згодом Геннадій, мобільну операційну ‪#‎ПДМШ ім. Пирогова вирішено назвати «Ангел» — на честь невідомого жертводавця, який так несподівано допоміг розрахуватися за неї: «Вірю, що наш Ангел врятує багато людських життів».

Генадій Друзенко

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3079

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар